AKCIJA! BONUS ŠVENTINIS KUPONAS!

Vertė - 37,50 €, o kaina - tik 30 €

Tai 5 kino bilietai už 4 kainą!

BONUS šventinis kino kuponas, kurio vertė 37.50 €, tačiau kaina – tik 30 €. Su šiuo kuponu bus galima įsigyti net 5 kino bilietus į bet kurį filmą bet kuriame kino centre „Forum Cinemas“ Lietuvoje. Manome, kad tai geriausias pasiūlymas dovanai VISAI ŠEIMAI.

Šis fiksuoto naudojimo BONUS Šventinis dovanų kuponas su nuolaida yra skirtas penkiems bilietams į kiną. Kuponas pilnai padengs penkių bilietų iki 7.50 € vertės sumą.

Kupono negalima panaudoti atsiskaitant bare už skanėstus – jis keičiamas tik į kino bilietus ir tik kino kasose.

Bendrosios BONUS šventinių bilietų (dovanų kuponų) nuostatos:

- šie BONUS šventiniai dovanų kuponai, kurių vertė 37.50 €, o kaina 32 €,  galioja visuose kino centruose „Forum Cinemas“ Lietuvoje.
- šį kuponą pateikite kino kasoje ir pasikeiskite į norimo kino filmo 5 bilietus. Jei Jūsų pasirinktame seanse nebėra laisvų vietų, rinkitės kitą kino seansą.
- DĖMESIO, šie fiksuoti nuolaidos BONUS kuponai galioja nuo 2021 sausio 11 dienos iki 2021 lapkričio 18 dienos imtinai, jų galiojimas nebepratęsiamas*;
- kuponai galioja į visus reguliarius kino seansus bei 3D filmus, primokant reikiamą kainos skirtumą;
- kuponai atgal į pinigus nekeičiami;
- neišnaudojus kuponų vertės, keičiant į kino bilietus, likutis pinigais negrąžinamas;
- ne „Forum Cinemas“ kasose pirkto kupono galiojimą, terminą ir kitas sąlygas galite pasitikrinti www.geradovana.lt.

PANAUDOJIMO PAVYZDYS – turėdami šį BONUS Šventinį kuponą (vertė 37.50 €) panaudokite jį iki nurodytos datos. Perkant bilietus kino kasoje pateikite kuponą – kasininkas patikrins jo aktyvavimą. Aktyvus kuponas bus pakeistas į penkis kino bilietus į Jūsų pasirinktą seansą. Jei Jūs norite vienu metu išnaudoti tik du bilietus, kasininkas Jums išduos du konkrečius bilietus į seansą ir dar tris vėlesnio panaudojimo kuponus, kuriuos galėsite pasikeisti į bilietus kitą kartą. Su kasininko išduotais kuponais Jūs galėsite jau atsiskaityti už bilietus ne tik kasose, bet ir internetu. Tik nepasivėlinkite išnaudoti kuponų iki nurodytos datos!

Kuponų kiekis ribotas.

*Šventinių kuponų galiojimas nėra pratęsiamas. Tačiau šventinius kino kuponus, kurių galiojimas pasibaigęs, galima išsikeisti į reguliaraus filmo bilietą(-us) per 3 mėnesius nuo nurodytos galiojimo pabaigos. Pasibaigusio galiojimo šventinius kuponus Jūs galite pasikeisti į kino bilietus tik kino kasose, kasininkui patikrinus kuponą. Daugiau informacijos šiuo klausimu teiraukitės kasose. Pasibaigusio galiojimo kupono keitimui į kino bilietą taikomas 1 € mokestis.

LINKIME PENKISKART MAGIŠKESNIŲ ĮSPŪDŽIŲ KINE!