Kino naujienos

„Pašėlę vyrukai“ 4-ąją dalį pristatinėjantis Willas Smithas: pagaliau išmokau stabtelti ir pasimėgauti tuo, ką darau

Šiandien, birželio 7 dieną, Lietuvos kino teatruose pasirodo veiksmo komedija „Pašėlę vyrukai: viskas arba nieko“, kurioje į ekranus grįžta legendinis aktorių duetas – Willas Smithas bei Martinas Lawrence‘as. Jiedu Maiką Laurį ir Markusą Burnetą įkūnys jau ketvirtąjį kartą, kuris, anot aktorių – ypatingas.

„Visą gyvenimą, kiek save prisimenu, vieną kino projektą keitė kitas ir dar nesibaigus vienam, jau mintimis gyvendavau su nauju filmu. Tai tikra beprotybė. Nepamenu, kad kada būčiau išties nuoširdžiai mėgavęsis procesu. Ir šįkart viskas būtų kartojęsi, jei ne Martinas, kuris, po sunkios „Pašėlusių vyrukų“ filmavimo dienos mane sustabdė lekiantį ir liepė sustoti, giliai įkvėpti ir įvertinti šį momentą. Tai buvo neįtikėtina. Nemoku nupasakoti to jausmo, bet manyje kažkas apsivertė. Supratau, kad tai buvo pirmas toks kartas, kai tiesiog atsisėdome drauge gatvėje ir kalbėjomės, kokie esame laimingi darydami tai, ką darome“, – pasakoja W. Smithas.

Holivudo žvaigždė teigia tikrai nesitikėjusi, jog 1995 metais prasidėjusi „Pašėlusių vyrukų“ istorija tęsis tiek metų ir taps tokia svarbi jo aktorinės karjeros dalis.

„Tikrai retas atvejis, kad prabėgus trims dešimtmečiams, mes vis dar esame pagrindinės šios istorijos žvaigždės. Dažniausiai tokiais atvejais vaidmenis gauna jaunimas, o mes, originalūs filmo aktoriai kviečiami tik vienoje ar keliose scenose pasirodyti kaip kviestinės pažibos. Ir žiūrėkite – mes vis dar spardome užpakalius! Ir, galiu drąsiai sakyti, kad šios serijos filmai vis gerėja“, – įsitikinęs W. Smithas.

Juostoje „Pašėlę vyrukai: viskas arba nieko“, pagrindiniai istorijos herojai mėgaujasi ramiu gyvenimu Majamyje. Nuo darbų jau atitolę, jie laiką dažniausiai leidžia savo malonumui. Na, kartais sutramdo ir kokį plėšikėlį, nusprendusį apiplėšti parduotuvę, bet tik tiek.

Visgi savo policininkų instinktų jie, žinoma, nėra praradę. Tad kai jų buvęs kapitonas yra nužudomas bei viešai apkaltinamas ilgamečiu bendradarbiavimu su narkotikų karteliais, bičiuliai iš karto supranta, kad geruoju tai nesibaigs niekam.

Ir iš tiesų – Maikas su Markusu ir patys nepajunta, kaip yra įtraukiami į apgaulės, melo bei sąmokslo tinklus. O visai netrukus jie save randa ir kitoje įstatymo pusėje – yra priversti tapti bėgliais.

Tačiau Pašėlę vyrukai tikrai nepasitrauks be kovos. O kuo visa tai baigsis, išvysime filme „Pašėlę vyrukai: viskas arba nieko“, kino teatruose jau nuo šiandien, birželio 7 dienos.