Kino naujienos

Į kino ekranus grįžta legendiniai „Pašėlę vyrukai“: drauge su Willu Smithu bei Martinu Lawrence'u reklamoje – ir Lionelis Messi

Jau birželio 7 dieną kino ekranuose, nuotykių komedijoje „Pašėlę vyrukai: viskas arba nieko“, vėl ims siautėti legendiniai Maikas Lauris ir Markusas Burnetas, kuriuos didžiuosiuose ekranuose nuo 1995 metų įkūnija aktoriai Willas Smithas bei Martinas Lawrence‘as. Tai bus jau ketvirtasis šis serijos filmas, kuris, anot kūrėjų, pateiks žiūrovams ne vieną staigmeną. Viena jų – drauge su pagrindiniais aktoriais reklaminiame klipe pasirodžiusi futbolo žvaigždė Lionelis Messi!

„Ar tai reiškia, jog L. Messi pradeda karjerą Holivude? Netrukus pamatysime“, – įtartinai šypsosi W. Smithas.

Aktorius socialiniuose tinkluose paviešino filmo reklaminį klipą, kuriame šalia jo bei kolegos M. Lawrence'o galima išvysti ir patį Messį. Vaizdo įrašas akimirksniu tapo virusiniu: per pirmąsias valandas buvo peržiūrėtas milijonus kartų, o šalia pasipylė dešimtys tūkstančių komentarų.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Will Smith (@willsmith)

 

„Vėl mėgaujamės dėmesiu, naujojo filmo pristatymo kelionės bei renginiai suteikia ne ką mažiau džiaugsmo, nei filmavimai. Dar smagiau, kai į tą karuselę sutinka įsipainioti kiti garsūs žmonės. Lionelio ilgai įkalbinėti nereikėjo“, – pasakojo M. Lawrence'as.

Juostoje „Pašėlę vyrukai: viskas arba nieko“, pagrindiniai istorijos herojai mėgaujasi ramiu gyvenimu Majamyje. Nuo darbų jau atitolę, jie laiką dažniausiai leidžia savo malonumui. Na, kartais sutramdo ir kokį plėšikėlį, nusprendusį apiplėšti parduotuvę, bet tik tiek.

Visgi savo policininkų instinktų jie, žinoma, nėra praradę. Tad kai jų buvęs kapitonas yra nužudomas bei viešai apkaltinamas ilgamečiu bendradarbiavimu su narkotikų karteliais, bičiuliai iš karto supranta, kad geruoju tai nesibaigs niekam.

Ir iš tiesų – Maikas su Markusu ir patys nepajunta, kaip yra įtraukiami į apgaulės, melo bei sąmokslo tinklus. O visai netrukus jie save randa ir kitoje įstatymo pusėje – yra priversti tapti bėgliais.

Tačiau Pašėlę vyrukai tikrai nepasitrauks be kovos. O kuo visa tai baigsis, išvysime filme „Pašėlę vyrukai: viskas arba nieko“, kino teatruose jau nuo birželio 7 dienos.