Kino naujienos

Siaubo filmas „Mirties korta” primins mažai kam žinomą svarbią Taro kortų taisyklę

Jau šį penktadienį, gegužės 10 dieną, į Lietuvos kino ekranus atkeliauja naujas siaubo trileris „Mirties korta“. Juosta pasakos apie bičiulių kompaniją, kuri randa Taro kortas ir puola aiškintis savo ateitį. Tuomet ir prasideda tai, kas žiūrovus privers krūpčioti iš baimės, nes viena pagrindinių taisyklių, susijusių su Taro kortomis – niekuomet nenaudoti ne sau priklausančios kaladės. Tai puikiai sako žinanti ir filmo žvaigždė, aktorė Avantika, kuri ir realiame gyvenime sako kas pusmetį besilankanti pas būrėjas ir šventai tikinti, jog jos sugeba nuspėti ateitį.

„Mano mama tiki horoskopų, burtų galia, o tėtis – priešingai, yra visiškas skeptikas. Mano mėgstamiausias kino žanras – siaubo filmai, todėl tik galite įsivaizduoti mano džiaugsmą išgirdus, jog kviečia į šios juostos atranką! Be proto mėgstu astrologiją, pati vaikštau burtis Taro kortomis ir visad renkuosi vis kitą būrėją. Tai suteikia adrenalino, nes niekada nežinai, ką išgirsi. O tada jau tenka tvarkytis su tuo, ką tau papasakoja“, – sako Avantika. 

Jos nuomone, „Mirties korta“ yra ne tik gąsdinantis trileris, bet ir puiki pramoga. 

„Čia Taro kortų fenomenas aiškinamas labiau astrologijos kontekste, nei kulto, raganų. Todėl juosta patiks ir tiems, kurie tiki, ir tiems, kurie netiki. Ir visus paveiks taip pat stipriai, nes scenarijaus vingiai – universalūs, bendražmogiški“, – teigia aktorė.

Siaubo trileris „Mirties korta“ primins, jog sužinoti savo likimą yra vienas stipriausių ir suprantamiausių žmogaus troškimų. Mes skaitome horoskopus, lankomės pas aiškiaregius, naudojame vidža (ouija) lentą ar kortų kaladę. Tarp būdų praskleisti ateitį gaubiančios paslapties šydą yra ir Taro kortos.

Būtent jas ir nusprendžia išbandyti į vakarėlį susirinkusių bičiulių grupė. Paslaptingai atrodančią Taro kortų kaladę palėpėje rado viena iš grupės merginų ir vienas kitą drąsinantys jaunuoliai su entuziazmu puola aiškintis savo ateitį.

Viena pagrindinių taisyklių, susijusių su Taro kortomis – niekuomet nenaudoti ne sau priklausančios kaladės. O jėgos, saugančios būtent šią kaladę, į tai, panašu, žvelgia itin rimtai. Deja, sustabdyti įvykių eigos jau neįmanoma. Jaunuolius vieną po kito ima persekioti paslaptingos kraujo ir keršto ištroškusios jėgos, su kiekvienu jų susidorojančios pagal jam iškritusią kortą.

Kuo baigsis šis jaunuolių nuotykis? Ar liks gyvų? Tai sužinosime jau nuo šio penktadienio, gegužės 10 dienos, kai kino teatruose pasirodys naujasis siaubo trileris „Mirties korta“.

Filmo anonsas:  https://youtu.be/ZQMjPxRSl9k