Kino naujienos

Russell Crowe vaidmuo filme „Toras. Meilė ir griaustinis“ primena gladiatorių, bet kvailesnį

Aktoriaus Russell Crowe Dzeuso vaidmuo filme „Toras. Meilė ir griaustinis“ (angl. „Thor: Love and Thunder“) yra tarsi filme „Gladiatorius“ (angl. „Gladiator“), bet, pasak jo kolegų, žymiai kvailesnis. R. Crowe tapo kino superžvaigžde dėl savo romėnų generolo Maksimus vaidmens režisieriaus Ridley Scott 2000-aisiais metais „Oskarą“ pelniusioje epopėjoje. Dabar aktorius pagaliau prisijungė prie „Marvel“ kino šeimos vaidindamas Dzeusą naujausiame režisieriaus Taika Waititi griaustinio dievo Toro istorijos tęsinyje.

Nors Dzeusas yra pirmasis Russell Crowe vaidmuo „Marvel“ kino visatoje, aktoriui nėra svetimi komiksų filmai, nes jis anksčiau vaidino „DC Comics“ visatoje, „Teisingumo lygoje“ (angl. „Justice League“). Russell Crowe taip pat turėjo tapti kitos kino visatos dalimi po to, kai jis pasirodė kaip daktaras Džekilas filme „Mumija“ (angl. „The Mummy“), bet, deja, ši franšizė subyrėjo. Tačiau net ir vaidinęs tokiuose šiuolaikiniuose populiariuose filmuose kaip šie, R. Crowe vis dar yra geriausiai žinomas dėl romėnų šarvų ir imperatoriaus nugalėjimo didžiuliame kino hite „Gladiatorius“.

„Oskaru“ apdovanotos Russell Crowe vaidybos meistriškumas, žinoma, nekelia abejonių. Tačiau nors filmo „Gladiatorius“ žvaigždė yra žinomas kaip neįtikėtinai rimtas didžiajame ekrane, aktoriui nėra svetima atsipalaiduoti ir pasilinksminti. Neseniai kolegos aktoriai Natalie Portman ir Chris Hemsworth atkreipė dėmesį į Russell Crowe norą pakvailioti prieš kameras netrukus kinuose pasirodysiančio filmo „Toras. Meilė ir griaustinis“ filmavimo aikštelėje.

„Buvo labai smagu matyti, kaip Russell Crowe vaidina Dzeusą ir parodo tokį puikų veikėjo humoro jausmą.“ – sako N. Portman. „Smagu buvo matyti, kaip jis kvailioja. Manau, kad mes taip įpratome prie jo labai stiprių, herojiškų vaidmenų, todėl buvo smagu matyti, kaip jis gali išsilaisvinti.“

Panašiai mano ir pagrindinė filmo „Toras. Meilė ir griaustinis“ žvaigždė Chris Hemsworth.

„Niekada nemaniau, kad sulauksiu dienos, kai Russell [Crowe] pasirodys ekrane su užuominomis apie „Gladiatorių“, tačiau mirktels ir visiškai iš savęs pasijuoks. Aš esu toks jo gerbėjas. Buvau nuo tada, kai pradėjau vaidinti.“ – sako Chris Hemsworth. „Jo pasirodymuose paprastai yra toks svoris ir rimtumas. Tačiau čia jis parodė, kad turi puikų humoro jausmą ir filmavimo aikštelėje padarė viską, ko prašė Taika [Waititi], o tai mane pribloškė. Ir tikrai buvo smagu žaisti su mitologija, pereinant nuo skandinavų iki graikų mitologijos – Taika sujungė visus šiuos pasaulius.“

Russell Crowe Dzeuso vaidmuo filme „Toras. Meilė ir griaustinis“ iš tiesų išsiskiria aktoriaus karjeroje, kaip itin palaidas, kvailokas ir iš savęs pasijuokiantis personažas. Ir išgirsti tai sakant kolegoms aktoriams Natalie Portman ir Chris Hemsworth, atrodo, kad R. Crowe tikrai pasiryžo suvaidinti tokį kvailoką Dzeusą, suteikdamas visą laisvę režisieriui Taika Waititi, kiek jam norėjosi.

Naujausią filmo anonsą pažiūrėję „Marvel“ kino visatos gerbėjai jau spėjo pajusti šio personažo kvailumą, nes Dzeusas pasinaudojo savo magija, kad nurengtų Torą prieš milžinišką areną, pilną žmonių. Be abejonės, bus smagu pamatyti kokių dar kitų gudrybių, arba kvailybių, Russell Crowe personažas Dzeusas imsis filme „Toras. Meilė ir griaustinis“ kino teatruose nuo liepos 8 d.