Kino naujienos

Jeff Goldblum pateikė labai mįslingą atsakymą apie Didmeistrio sugrįžimą filme „Toras. Meilė ir griaustinis“

Prieš griaustinio dievo Toro kovą su Tanosu, jis buvo atsidūręs Sakaar planetoje, kur jį prieš galingiausius galaktikos karius – ir senus bičiulius – į areną išmetė Didmeistris, kurį vaidina aktorius Jeff Goldblum. Aktorius neseniai labai mįslingai atsakė apie tai, ar jo ekscentriškas personažas sugrįš netrukus kinuose pasirodysiančiame „Marvel“ kino visatos filme „Toras. Meilė ir griaustinis“ (angl. „Thor: Love and Thunder“).

„Ar aš būsiu filme „Toras. Meilė ir griaustinis“? Tiesa ta, ir jau galiu tai pasakyti dabar, nes pasirodė anonsas, aš jame esu. Iki šiol tai buvo sunkiausias mano vaidmuo, ir aš laikau tai savo aukščiausiu pasiekimu. Aš nesimatau, vizualiai. Jūs niekada manęs nematote. Ir negirdite. Manęs taip pat nemini, jokioje scenoje. Esu juntamas, tarsi vibracija. Žiūrovas turi tai pajausti... Ir tai būsiu aš.“ – neseniai interviu pasakė Jeff Goldblum, mįslingai patvirtindamas, kad Didmeistris nepasirodys filme „Toras. Meilė ir griaustinis“. Aktorių šiuo metu galima išvysti bėgiojantį su dinozaurais kino teatruose filme „Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas“ (angl. „Jurassic World. Dominion“).

Didmeistris paskutinį kartą buvo parodytas filmo „Toras. Pasaulių pabaiga“ (angl. „Thor: Ragnarok“) scenoje po kreditų, kai Toras, Halkas, Lokis ir Valkirija pabėgo iš Sakaar planetos, o Didmeistriui beliko bandyti išsisukti nuo buvusių vergų, kad nebūtų sučiuptas ar nužudytas. Tiksliai nežinoma, koks buvo Didmeistrio likimas, tačiau dauguma kino studijos „Marvel“ gerbėjų mano, kad jis pražuvo.

Filmas „Toras. Meilė ir griaustinis“ seka 2019-ųjų metų filmo „Keršytojai. Pabaiga“ (angl. „Avengers: Endgame“) įvykius, kurių metu Toras susivienijo su Galaktikos sergėtojais. Naujausi anonsai parodo, kad griaustinio dievas ketina išeiti į užsitarnautą pensiją. Jis leidžiasi į dvasinę kelionę, kad sužinotų, iš ko dar jis pagamintas, tačiau galiausiai susiduria akis į akį su dievų skerdiku Gorru (akt. Chirstian Bale) – piktadariu, pasiryžusiu pašalinti iš visatos visus dievus.

Ketvirtajame griaustinio dievo Toro filme, kaip atskleidė kiti anonsai, Toro keliai dar kartą susikirs su Džeine Foster, kurią vaidina aktorė Natalie Portman. Tik šįkart daktarė neliks sėdėti nuošalyje – ji bus ta, kuri valdys Mjolnirą, kaip nauja griaustinio dievybė.

Patvirtindama savo sugrįžimą į „Marvel“ kino visatą, aktorė Natalie Portman anksčiau paaiškino: „Šis personažas paremtas grafiniu Galingojo Toro komiksu. Ji gydosi vėžį ir tuo pačiu metu yra superherojė.“

Režisieriaus Taika Waititi antrasis filmas „Marvel“ kino visatoje, žadantis tikrą juoko ir nuotykių perkūniją, fantastinis nuotykių ir veiksmo filmas „Toras. Meilė ir griaustinis“ Lietuvos kinuose nuo liepos 8 d.