Kino naujienos

Hugh Jackmanas apie naujausią „Vaiduoklių medžiotojų” filmą: juosta gerokai pranoko tai, ką tikėjausi pamatyti

1984 ir 1989 metais dienos šviesą išvydę pirmi du „Vaiduoklių medžiotojų“ filmai tapo kultiniais, o jų fenomenalią sėkmę vėliau bandė pakartoti ne vienas kino kūrėjas. Deja, visos kitos istorijos bei perdirbiniai sulaukdavo daugiau kritikos nei liaupsių. Jau šį penktadienį, lapkričio 19 dieną, į mūsų šalies kino teatrus atkeliauja tiesioginis pirmųjų juostų tęsinys „Vaiduoklių medžiotojai: iš anapus“ su legendiniais aktoriais bei tolimesniais puikiai pažįstamų herojų nuotykiais. Išankstinėje filmo peržiūroje sudalyvavęs ten net nevaidinęs Hugh Jackmanas buvo vienas pirmųjų, aplodismentais pasitikusių premjerą. Savo įspūdžiais jis pasidalino su sekėjais socialiniuose tinkluose.

„Turėjau labai didelių lūkesčių prieš einant į peržiūrą ir, galiu drąsiai pasakyti, juosta gerokai pranoko tai, ką tikėjausi pamatyti“, - sakė kino žvaigždė.

Labiausiai jis gyrė pagrindinio vaidmens atlikėją aktorių Paulą Ruddą bei režisierių Jasoną Reitmaną. Naująjį filmą prodiusavo pastarojo tėvas, kuris prisidėjo ir prie kultinių pirmųjų istorijos dalių kūrimo.

„Buvau didžiulis pirmųjų „Vaiduoklių medžiotojų“ gerbėjas, tuo metu tai buvo didžiulis įvykis kine. Jei ir jūs žavėjotės tomis juostomis, pažadu, kad jums patiks ir šis tęsinys“, - komplimentų negailėjo H. Jackmanas.

Nors „Vaiduoklių medžiotojai: iš anapus“ pasakos su pirmais dviem filmais susijusią istoriją ir joje pamatysime ten vaidinusius bei sparčiai išgarsėjusius aktorius Billą Murray‘ų, Sigourney Weaver, Daną Aykroydą ir Ernie Hudsoną, naujasis pasakojimas nepaliks abejingų ir tų, kurie nematė 1984 ir 1989 metais sukurtų juostų.

Naujojo filmo veiksmas vyksta praėjus 30-čiai metų nuo originaliųjų vaiduoklių medžiotojų šlovės dienų. Verčiama aplinkybių, vieniša motina (aktorė Carrie Coon) su dviem vaikais – Fibe ir Trevoru (Mckenna Grace ir F. Wolfhardas) persikelia gyventi į nedidelį miestelį Oklahomoje – į vaikų senelio namus. Ko vaikai nežino – kad jų senelis Egonas Spengleris (jį pirmuosiuose filmuose vaidino 2014-aisiais miręs aktorius Haroldas Ramis) yra vienas iš legendinių „Vaiduoklių medžiotojų“, kuriuos dabar žmonės visiškai užmiršę.

Belandžiodami naujuose namuose, Fibė su Trevoru vieną dieną aptinka senelio daiktus: keistų įrenginių, užrašų bei nežinomos paskirties aparatūros. Smalsūs paaugliai pamažu sužino vis daugiau detalių apie šlovingą, pavojingą ir be galo įdomią Egono Spenglerio praeitį. O kuomet naujųjų namų apylinkėse ima dėtis keisti antgamtiniai reiškiniai, jaunuoliai yra vieninteliai, galintys juos sustabdyti.

Ar jiems pavyks? Legendinės istorijos tęsinys „Vaiduoklių medžiotojai: iš anapus“ į kino ekranus atkeliauja jau šį penktadienį, lapkričio 19 dieną.