Kino naujienos

Makabriškiausia Adamsų šeimynėlė išsiruošia atostogoms animacinės komedijos tęsinyje

Turbūt nėra nemačiusių ar bent jau negirdėjusių apie keistąją Adamsų šeimynėlę, kuri mėgsta šiurpą keliančius dalykus, rožes be žiedų, vietoje žaislų vaikams dovanoja ginklus ir pasižymi dar visokiomis keistenybes. Ši šeimynėlė išlieka tokia populiari, kad kinuose vėl sulauksime apie Adamsų šeimos atostogas pasakojančio ir 2019 metais pasirodžiusios originalios animacinės komedijos tęsinio „Adamsų šeimynėlė 2“ (angl. „The Addams Family 2“).

Šiurpus daugelio standartams kelianti šeimynėlė gimė dar 1938-aisiais, kuomet karikatūristas Čarlsas Adamsas (angl. Charles Addams) sukūrė ir publikavo keistuosius personažus laikraštyje. Nuo to laiko Adamsų šeimynėlė apsigyveno ne tik popieriuje, bet tiek filmų, tiek serialų pavidalu, persikėlė į plačiuosius ekranus.

Tęsinį „Adamsų šeimynėlė 2“ pristato originalios animacinės komedijos „Adamsų šeimynėlė“ režisieriai – Greg Tiernan ir Conrad Vernon. Originalas, pasirodęs 2019 spalį, visame pasaulyje uždirbo virš 200 milijonų eurų, nors jo gamyba tekainavo 24 milijonus. Abu kūrėjai taip pat kartu dirbo ties animacija suaugusiesiems „Dešrelių balius“ (angl. „Sausage Party“), o atskirai su tokiais filmais kaip, pavyzdžiui, „Šrekas“ (angl. „Shrek“), „Visi šunys keliauja į dangų“ (angl. „All Dogs Go To Heaven“) ir daugybės kitų.

„Originalaus animacinio filmo sėkmė buvo įrodymas, kad Adamsų šeimynėlė turi sau vietą šiuolaikinėje populiarioje kultūroje.“ – mano režisierius Greg Tiernan. „Šis antrasis filmas bus lygiai tiek pat įdomus ir linksmas, kaip ir originalas. Mes džiaugiamės galėdami pristatyti šį įdomų sekantį Adamsų šeimynėlės kelionės skyrių.“

Pasirodžiusiame filmo „Adamsų šeimynėlė 2“ anonse Gomezas Adamsas ir Mirtišė Adams supranta, kad jų augantys vaikai Trečiadienė bei Pūgžlys pradeda peraugti šeimos tradicijas, įskaitant net vakarienės „kramtymo“ ritualą. Adamsų šeimos patriarchas staigiai nusprendžia situaciją spręsti iš pagrindų – Gomezas ištraukia katafalką primenantį seną kemperį, kuriame net vaidenasi, Svildulys sukrauna mantą, šizofrenija besidžiaugiantis dėdė Pulinys staigiai praveda techninę apžiūrą ir visa grupė kartu su keistuoju Daiktu bei linksmąja Močiute išsiruošia į kelionę.

Jie vyks ten, kur dar nebuvo nė vieno Adamso – iki kiekvienos klasikinės lankytinos vietos ar orientyro Jungtinėse Amerikos Valstijose, kuris tik šaus į galvą, taip pat aplankys senai matytą ir nuo katžolės priklausomą pusbrolį Itą – kad surastų pradingstantį šeimos ryšį.

Lietuviškai dubliuota animacinė komedija visai šeimai su juokeliais, priversiančiais šypsnį išspausti ir vyresniuosius žiūrovus, Lietuvos kinuose nuo spalio 8 d.