Kino naujienos

Filmo „Nesijaudink, brangioji“ žvaigždė Florence Pugh: kritikus iš vėžių išmuša vienas tiesus mano klausimas

„Nežinau, kodėl žmones taip nervina tai, jog aš esu savimi pasitikinti jauna moteris. Žinoma, nelengva, kai kasdien esi kritikuojama ne dėl to, ką darai, o dėl to, kaip atrodai”, – sako aktorė Florence Pugh, kuri daugiausiai dėmesio pastaruoju metu sulaukė suvaidinusi pagrindinį vaidmenį ne vieną skandalą sukėlusiame psichologiniame trileryje „Nesijaudink, brangioji“. Olivios Wilde režisuota juosta į mūsų šalies kino teatrus atkeliauja jau šį penktadienį, rugsėjo 23 dieną.

„Socialiniuose tinkluose neretai sulaukiu karčių žodžių dėl savo kūno. Tuomet klausiu: kuri mano krūtis jums labiau nepatinka? Kairė? Dešinė? Tai, kad ji per didelė ar per maža? Ir, nepatikėsite, jie sutrinka dėl tokio mano tiesmukiškumo“, - šypsosi jaunoji žvaigždė.

Minėtieji F. Pugh tiesūs klausimai jos kritikams sulaukė neįtikėtino populiarumo. Instagrame šis įrašas patiko daugiau nei 2 milijonų teigiamų reakcijų. 

„Aš puikiai suprantu Holivudo kainą, ją tenka mokėti kiekvienam, atsidūrusiam kino ekrane. Deja, ne vienas perspektyvus aktorius, neatlaikęs spaudimo būti tobulu, baigė karjerą gerokai anksčiau, nei buvo nusipelnęs. Žmonės dažnai net nesuvokia, jog jų parašytas piktas žodis gali sugriauti kažkieno gyvenimą. Tačiau aš šią pamoką puikiai išmokau. Manęs nesužlugdys tas, kuriam nepatiko mano krūtinė. Rimtai reaguoju tik į profesionalų komentarus apie vaidybą. Jei tokių būna, visuomet atsižvelgiu į pastabas, nes tik jos verčia žengti didelį žingsnį pirmyn ir tobulėti“, – įsitikinusi 26-erių aktorė.

Na, o kino kritikai šįkart jai pagyrų negaili. Psichologinio trilerio, kuris viešumoje sukėlė ne vieną skandalą, centre pamatysime Alisą ir Džeką Čeimbersus (aktoriai F. Pugh ir Harry Stylesas). Vyrui pakeitus darbą, jauna šeima persikelia į naujojo darbdavio įkurtą uždarą kompanijos miestelį Kalifornijoje. Čia vadžias tvirtai savo rankose laiko charizmatiškas kompanijos vadovas Frenkas (akt. Chrisas Pine’as).

Iš pirmo žvilgsnio, uždaras kompanijos miestelis – tikra idilė, kur viskas skirta darbuotojų ir jų antrų pusių patogumui. Kol vyrai dirba prie itin įslaptintų projektų, jų žmonos laiką leidžia vien savo malonumui, apsuptos visos įmanomos prabangos. Už šį rojų primenantį gyvenimą reikalaujama tik vieno – nesigilinti į smulkmenas ir nieko neklausinėti. Tačiau Alisa ne iš tų, kurios neklausinėja. Žinoma, iš pradžių ir ji, apstulbusi iš susižavėjimo, tiesiog mėgaujasi gyvenimu, tačiau po kurio laiko tam tikros detalės jai ima kelti nerimą, ir moteris nesiruošia jų tiesiog ignoruoti. Pamažu už idealaus gyvenimo fasado ima ryškėti keisti, bauginantys ir grėsmingi tikrosios realybės kontūrai.

Kuo toliau virs poros gyvenimas ir kaip baigsis šis jų „nuotykis“? Tai filme „Nesijaudink, brangioji“ pamatysime jau nuo šio penktadienio, rugsėjo 23 dienos.