Kino naujienos

Trilerio „Svaiginantis aukštis“ anonsas atskleidžia bauginančią, galvos svaigimą sukeliančią istoriją

Kino studija „Lionsgate“ pristato visiškai naują galvos svaigimą sukeliantį anonsą būsimam laipiojimo trileriui „Svaiginantis aukštis“ (angl. „Fall“), kuriame pagrindinius vaidmenį atlieka netipinės komiksų ekranizacijos „Shazam!“ aktorė Grace Caroline Currey bei „Helovinas“ franšizės aktorė Virginia Gardner. Prie pagrindinės aktorių poros taip pat prisijungia aktoriai Mason Gooding ir Jeffrey Dean Morgan („Vaikštantys numirėliai“).

Režisieriaus Scott Mann įtempto siužeto trileris „Svaiginantis aukštis“ pasakoja apie geriausias drauges ir įspūdžių ieškotojas Bekę (akt. C. Currey) ir Hanter (akt. V. Gardner), kurios bando peržengti savo galimybių ribas kopdamos į atokų, apleistą televizijos bokštą. Tačiau viskas pakrypsta į blogąją pusę, kai jos pasiekia bokšto viršūnę ir įstringa be kelio žemyn.

Visiškai naujame anonse dėmesio centre vaizduojamas pagrindinis merginų duetas, atsidūręs gyvybės ir mirties situacijoje. Anonsas prasideda tuo, kad Bekė bando atsigauti po savo vaikino Deno mirties po to, kai matė, kaip jis žuvo per nelaimingą atsitikimą kartu kopiant į kalną. Artėjant vaikino mirties metinėms Bekės geriausia draugė Hanter įtikiną bičiulę „nugalėti savo baimes“ ir įkopti į virš 600 metrų aukščio televizijos bokštą atokioje vietovėje. Bet kai pora pasiekia viršūnę, kyla panika, nes jos praranda kopėčias ir atsiduria išgyvenimo trileryje su itin ribotais ištekliais.

„Hanter, kaip mums nusileisti? Nėra ryšio.“ – panikos apimta klausia Bekė.

„Mūsų vanduo ten žemai, kuprinėj.“ – Hanter pradeda dėlioti išsigelbėjimo planą.

„Turim 15 metrų virvę.“ – toliau padeda planuoti Bekė.

Filmo anonsas baigiasi posakiu, kad jei bijai mirti, nebijok gyventi.

Trileris „Svaiginantis aukštis“ sieks suteikti panašų poveikį kino žiūrovams kaip ir kiti išgyvenimo žanro filmai, kurie pastato pagrindinius veikėjus prieš gamtos elementus, pavyzdžiui, 2010 m. režisieriaus Danny Boyle filmas „127 valandos“ (angl. „127 Hours“) ar 2013-ųjų metų „Oskarą“ pelnęs vaidybinis filmas „Gravitacija“ (angl. „Gravity“).

Kaip ir ankščiau minėti filmai, trilerio „Svaiginantis aukštis“ anonsas žada kino žiūrovams adrenalino kupiną patirtį, kai filmas pasieks didžiuosius kino ekranus rugpjūčio 19 d.