Kino naujienos

Aistringiausios visų laikų meilės istorijos „AFTER. Kai tapome laimingi“

Visiems filmo AFTER gerbėjams – puikios žinios! Hardinas ir Tesa grįžta. Kino teatruose jau galima pamatyti šios romantinės dramos plakatą ir filmo anonsą! Nuo rugsėjo 2 dienos naujausios  filmo dalies „AFTER. Kai tapome laimingi“ („AFTER. Ever happy“)  didysis startas!

Tesos ir Hardino santykiuose niekada netrūko dramatiškų, be proto aistringų bei sudėtingų akimirkų. Naujoje filmo dalyje jauna pora priversta spręsti sudėtingas asmeninio gyvenimo problemas, kurios smarkiai paliečia jų santykius. Tesai nusibodo nuolatinis Hardino savęs ieškojimas, nesibaigiantis sielvartas dėl šeimos problemų, visa tai jis skandina alkoholyje. Merginai reikia apspręsti, nuolat gelbėti Hardino ji nebegali, jai reikia erdvės ir laisvės. Ar tai priežastis nutraukti ilgalaikius santykius? O gal verta toliau stengtis vienam dėl kito?

Filmo anonsas atskleidžia ne tik blogąją Hardino pusę – jis rašo knygą, kurioje pasiryžęs papasakoti visam pasauliui aistringą ir kartu labai sudėtingą savo ir Tesos meilės istoriją. Anonse sužinome knygos pavadinimą ir jo reikšmę. Knyga skambiu pavadinimu „After“ – reiškia ne ką kitą, kaip Hardino gyvenimo istoriją po to, kai jis sutiko Tesą. Ar tai ta pati istorija, dėl kurios daugybę skaitytojų internete ėjo iš proto?

Filmo plakate matyti – pagrindiniai šios istorijos herojai. Kino juostos kūrėjai žada, kad naujausioje dalyje Hardinas ir Tesa bus dar karštesni ir aistringesni.

Emocinga, romantiška, seksuali ir vedanti iš proto istorija „AFTER. Kai tapome laimingi“ kino teatruose jau nuo rugsėjo 2 dienos.