Kino naujienos

Vin Diesel teigia, kad naujojo „Greitų ir įsiutusių“ tęsinio filmavimas yra „stebuklas“

Priešpaskutinis „Greitų ir įsiutusių“ sagos filmas „Greiti ir įsiutę 10“ (angl. „Fast X“) buvo pradėtas filmuoti praėjusį mėnesį, tačiau iškart susidūrė su nesklandumais, kai režisierius Justin Lin paliko projektą po pranešimo apie „nesutarimą“ su franšizės žvaigžde Vin Diesel. J. Lin, kuris vadovavo ne vienam sagos filmui, greitai pakeitė veiksmo filmo „Nerealusis Halkas“ (angl. „The Incredible Hulk“) režisierius Louis Leterrier, todėl filmo gamyba buvo atnaujinta, o Vin Diesel socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalino naujienomis iš filmavimo aikštelės kartu su Nathalie Emmanuel, kuri prisijungė prie „Greitų ir įsiutusių“ franšizės septintajame filme kaip Ramsey.

„Mes ką tik baigėme ketvirtą filmavimo savaitę! Labai dėkingi už nuostabius originalus, nuostabią šeimą, kuri prisijungė prie mūsų šioje kelionėje... ir labai džiaugiamės matydami naujus veikėjus, prisijungiančius prie šios sagos. Palaiminti ir dėkingi.“ – parašė aktorius Vin Diesel.

Be V. Diesel ir N. Emmanuel, dešimtajame „Greitų ir įsiutusių“ filme sugrįžta aktoriai Michelle Rodriguez, Chris „Ludacris“ Bridges, Jordana Brewster, Tyrese, Sung Kang bei Charlize Theron.

Tarp naujų veidų yra „Akvameno“ (angl. „Aquaman“) žvaigždė Jason Momoa, „Kapitonės Marvel“ (angl. „Captain Marvel“) žvaigždė Brie Larson ir „Savižudžių būrio“ (angl. „Suicide Squad“) žvaigždė Daniela Melchior.

Vin Diesel kolega „Galaktikos sergėtojuose“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) Michael Rooker, kuris devintajame sagos filme pasirodė kaip senas Toreto šeimos draugas, taip pat patvirtino, kad atliks savo vaidmenį filme „Greiti ir įsiutę 10“.

Praėjusiais metais Vin Diesel viešai paprašė įtikinti Dwayne Johnson grįžti į būsimą filmą, bet sulaukė neigiamo atsakymo, kai pastarasis atsisakė vaidinti Luką Hobbsą paskutiniuose dviejuose „Greitų ir įsiutusių“ sagos filmuose.

„Tai bus vienas iškart po kito.“ – anksčiau apie 10-ąjį ir 11-ąjį „Greitų ir įsiutusių“ filmus sakė Vin Diesel, kai pristatinėjo dar tik devintąjį serijos filmą. „Pirmojo filmo išleidimo data yra daugmaž 2023-ųjų gegužė, o antrojo 2024-ųjų gegužė. Šį filmą turėjome išleisti praėjusiais metais, prieš pandemiją. Taigi, manau, ši dalis skirsis tuo, kad mes jau dirbame likus dar metams iki premjeros. Labai keista kalbėti apie tokius tolimus planus, kai dar tik švenčiame „Greiti ir įsiutę 9“ premjerą. Bet turime daug ką švęsti.“

Naujausiais duomenimis planuojama, jog veiksmo filmas „Greiti ir įsiutę 10“ pasieks Lietuvos kino teatrus 2023-ųjų metų gegužės 19 d.