Kino naujienos

Pagaliau pasirodė režisieriaus J. Cameron fantastinio nuotykio tęsinio „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ anonsas

Praėjo net 13 metų nuo tada, kai originalus fantastinis nuotykių filmas „Įsikūnijimas“ (angl. „Avatar“) tapo kino hitu, o dabar franšizės gerbėjai gali pagaliau pamatyti tęsinio „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ (angl. „Avatar: The Way Of Water“) – pasirodysiančio kinuose kiek daugiau nei po šešių mėnesių – pirmąjį anonsą.

Anonso pradžioje grupelė Na‘vi humanoidų šokinėja medžių viršūnėse ir skraido ant sparnuotų padarų virš jūros savo Pandoros planetoje. Nepaprasto grožio vaizdai, padėję originalui pasiekti daugiausiai uždirbusio filmo titulą, vėl vyrauja naujojo tęsinio epicentre.

2009-ųjų metų filmas „Įsikūnijimas“ pristatė Žemės mokslininkų sukurtą specialią programą, kurios pagalba buvęs jūrų pėstininkas Džeikas Salis (akt. Sam Worthington) galėjo kontroliuoti avatarą – žmogaus ir Na‘vi hibridą su visomis jų funkcijomis. Kiekvieno iš jų smegenis kontroliuoja „savąjį“ avatarą valdantis žmogus. Būtent su avataro pagalba kūno nuo juosmens nebevaldantis Džeikas vėl pasijuto pilnaverčiu žmogumi. Galiausiai jam teko apsispręsti, kurioje jis pusėje – žmonių naikinančių mineralų turtingą planetą ar trimetrinių mėlynos žaižaruojančios odos humanoidų su uodegomis, siekiančių apsaugoti savo gimtinę.

Filmo „Įsikūnijimas“ tęsinyje sugrįžta aktoriai Zoe Saldana, Sam Worthington ir Sigourney Weaver, taip pat pasirodys Kate Winslet, Vin Diesel ir Michelle Yeoh.

Vienintelė eilutė naujajame anonse priklauso S. Worthington veikėjui Džeikui, kuris sako: „Žinau viena: kad ir kur keliautume, ši šeima bus mūsų tvirtovė.“

Režisierius James Cameron, žinomas visame pasaulyje dėl tokių filmų, kaip „Titanikas“ ir „Terminatorius“, iš viso filmuoja net keturis „Įsikūjinimo“ tęsinius – du vienu metu.

Trečiasis franšizės filmas, kaip teigiama, beveik baigtas, ir režisierius pažadėjo, kad tai bus „geriausiai atrodantys visų laikų 3D filmai“.

Fantastinio nuotykių filmo „Įsikūnijimas“ tęsinys „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ Lietuvos kinuose nuo gruodžio 16 d.