Dėmesio! Dėl KINO KLUBO narysčių:

Šiuo metu yra išjungtas automatinis narystės lygio nukritimas, pvz.: jeigu yra GURU lygis, jis ir liks GURU net jei bilietų bus mažiau nei reikiamas kiekis jam palaikyti. Lygio nukritimas bus atnaujintas 2021 lapkričio 27 d., t.y. vėl bus skaičiuojami reikalingi bilietai lygiui palaikyti. Skaičiuojamas bus metų laikotarpis (365 dienos).

Šiuo metu visos KINO KLUBO narystės automatiškai pratęsiamos, t.y. jeigu jis buvo GURU/FANAS/DRAUGAS ir kortelė baigė galioti šiandien, automatiškai prasitęsia dar metams. Narysčių automatinis atnaujinimas bus išjungtas 2021 lapkričio 27 d. T.y. Jos bus atnaujinamos pagal nustatytus įkainius kino teatrų kasose.

Jeigu kažkam karantino metu (nuo 2020 kovo 13 dienos) pasibaigė kortelė ir automatiškai neprasitęsė, susisiekite el. paštu [email protected]

Ar mėgstate kino filmus kine? Ar Jums būtina pajusti, pamatyti, išgirsti VISKĄ, kas yra kino filme? Ar jums kinas – didžioji laisvalaikio dalis, jūsų magiškas pasaulis  ir gyvenimo poreikis?

Tuomet jums priklauso ypatingos nuolaidos, kurias galite pasirinkti patys, rečiau ar dažniau besilankydami kine!

„Forum Cinemas“ pristato daugiapakopę lojalumo programą  - KINO KLUBO Draugas, Fanas arba GURU.

Specialios bilietų kainos, ypatingos nuolaidos skanėstams bare, paprasta ir patogi elektroninė parduotuvė ir net nuolaidos jūsų draugams su jūsų kortele.

Tapti Kino klubo nariu nėra sudėtinga. Kiekvienam, užpildžiusiam anketą ir pateikus kino teatro kasose, suteikiama magnetinė Kino klubo nario kortelė, kuri garantuoja nuolaidas dviem asmenims kino filmų bilietams ir baro prekėms, nemokamam bilietų rezervavimui internetu  ir daug kitokių paskatinimų bei galimybių.

Jei norite tapti Kino klubo nariu, čia galite rasti konkrečios informacijos apie narystę klube, poreikius ir galimybes.

Pačią anketą visada rasite „Forum Cinemas“ kino centrų bilietų kasose bei internete. Jei iškiltų klausimų, rašykite mums [email protected] ir mes susisieksime su Jumis.

„Forum Cinemas“ – tai daugiausia kino teatrų Lietuvoje, daugiausia kino salių, didžiausias filmų repertuaras ir pasirinkimas, patogiausias seansų laikas, daugiausia ir populiariausių kino festivalių bei kino premjerinių renginių.
 

* KAIP TAPTI KINO KLUBO NARIU

* BENDROJI INFORMACIJA APIE KINO KLUBO KORTELĘ

* KINO KLUBO KAINODARA

* KLUBO NARIO ANKETA

* KODĖL REIKALINGA KORTELĖ

* JAU TURITE KORTELĘ? SUSIEKITE KINO KLUBO KORTELĘ SU WEB VARTOTOJU
 

LINKIME MAGIŠKŲ ĮSPŪDŽIŲ KINE!

 

*********************************