N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Kažkas ten yra
Something in the water (2024)
Žanras: Trileris
Sukurta: JAV
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 2024-05-17
Trukmė: 1h 26 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Išlikimo dramoje „Kažkas ten yra“ – idilė virtusi pragaru

Žydras Karibų jūros vanduo, saulėti paplūdimiai, įspūdingos palmės... Ar ne apie tokį nepakartojamą mergvakarį svajoji tu ir tavo draugės? Idiliškai suplanuotas paskutinis vakaras Karibuose prieš Lizės (akt. Lauren Lyle) vestuves, turėjo tapti nepakartojamu prisiminimu penkioms geriausioms draugėms Meg (akt. Hiftu Quasem ), Kame (akt. Nicole Rieko Setsuko), Ruth (akt. Ellouise Shakespeare-Hart )ir Kailai (akt. Natalie Mitson ), tačiau tapo kruvina kova už gyvenimą.

Nusprendusios nustebinti būsimą nuotaką, merginos motorine valtimi leidžiasi į pasakiško grožio salą, kurioje jų laukia linksmi mergaitiški pokalbiai, nardymas, tačiau čia atsitiko tai, ko nesitikėjo niekas ... Į povandenines uolas atsitrenkus valčiai ir jai nuskendus, penkios draugės atsiduria atvirame vandenyne, pilname ryklių. Vanduo, kuris anksčiau atrodė ramus, virsta siaubo ir mirties erdve, kurioje alkani grobuonys raudonai nudažo vandenį savo aukų krauju.... Kaustomos panikos ir baimės merginos supranta, kad prireiks nežmoniškų pastangų ir drąsos išlikti gyvoms...

Emocinės įtampos ir jaudulio kupinas išlikimo trileris „Kažkas ten yra“ – tai pasakojimas apie nepalaužiamą žmogaus norą gyventi, net tada, kai atrodo, kad jau nebėra jokios vilties... kino teatruose nuo gegužės 17 dienos.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Režisavo: Hayley Easton Street

Vaidina: Lauren Lyle, Hiftu Quasem, Nicole Rieko Setsuko, Natalie Mitson