N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos
Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos (2021)
Žanras: KANŲ LIŪTŲ reklamos
Platintojas: Cinema Ads, UAB
Kino teatruose nuo: 2021-10-19
Trukmė: 2h 00 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

Dvigubai įspūdingesnės – tokį pažadą „Geriausių Kanų liūtų reklamų“ pasiilgusiems žiūrovams duoda renginio organizatoriai. Nors pandemija buvo pristabdžiusi patį „Kanų liūtų“ festivalį, šiemet jis sugrįžo su per dvejus metus sukurtais geriausiais darbais. Forum Cinemas žiūrovai „Geriausias Kanų liūtų reklamas“ išvys jau spalio 19 dieną.

„Ne veltui sakoma, kad kūrybiškumui reikia apribojimo. Nuostabu matyti, ką per pandemijos metus sukūrė didieji prekių ženklai ir organizacijos. Ypač įkvepia tie reklamos darbai, kurie ir buvo sukurti pačiame užsidarymo įkarštyje, kūrybinėms komandoms net neiškeliant kojos iš namų. Tai rodo, kad žmonių galimybės iš tiesų yra beribės“, – sako Gabrielė Burbienė, „Kanų liūtų“ festivalio atstovė Lietuvoje.

„Geriausios Kanų liūtų reklamos“ kaip visada leis patirti pačias stipriausias emocijas – juoką, nuostabą, rūpestį ir atjautą. „Visos jos privers susimąstyti, kokiame pasaulyje mes gyvename ir kokį norime jį kurti“, – sako Algirdas Ramaška, sudarinėjantis „Geriausių Kanų liūtų reklamų“ programą.

Visas reklamas matysite originalo (anglų) kalba, be lietuviškų subtitrų.

DĖMESIO! Kino magija kviečiame mėgautis TIK su GALIMYBIŲ PASU (vaikams iki 16 metų GALIMYBIŲ PASAS nereikalingas. Turėti asmens amžių įrodantį dokumentą). Medicininių kaukių ar respiratorių dėvėjimas uždarose patalpose yra PRIVALOMAS, išskyrus žiūrovams kino salėje valgymo ir (ar) gėrimo metu.