N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Godzila prieš Kongą
Godzilla vs. Kong (2021)
Žanras: Veiksmo
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2021-05-07
Trukmė: 1h 53 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Nugalėjęs Gidorą ir tapęs „alfa monstru“, Godzila pasitraukė į vandenynų gelmes. Tačiau dėl neaiškių priežasčių jis ima vis dažniau atakuoti pakrantėse įsikūrusius miestus. Neturėdami kitos išeities, žmonės nusprendžia į pagalbą pasitelkti Kongą. Jį dar gabenant iš gimtosios Kaukolių salos, Godzila pajunta kito titano buvimą ir puola į kovą.

Kilus žūtbūtinei monstrų dvikovai, pamažu ima aiškėti, kodėl Godzila staiga tapo priešiškas žmonijai. Paslaptinga kompanija, besirengianti užkariauti pasaulį, naudoja nelegaliai gautą titanų galios šaltinį, į kurį ir reaguoja Godzila. Keletas žmonių, pasiryžusių demaskuoti paslaptingas jėgas, už virvučių tampančias galingiausius pasaulio padarus, kartu su Kongu leidžiasi kelionėn į Žemės gelmes, kuriose kažkada gyveno gigantiškosios gorilos protėviai ir kur slypi didžioji šių dviejų išlikusių titanų paslaptis.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Adam Wingard

Scenarijaus autoriai: Eric Pearson („Thor: Pasaulių pabaiga”), Max Borenstein („Godzila: Monstrų karalius”, „Kongas: Kaukolės sala”)

Vaidina: Alexander Skarsgård („Tarzanas: džiunglių legenda”), Millie Bobby Brown (TV „Stranger Things”), Rebecca Hall („Geležinis žmogus 3”), Brian Tyree Henry („Džokeris”, „Žmogus-voras: į naują visatą”), Eiza González („Hobsas ir Šo”), Julian Dennison („Deadpool 2”), Kyle Chandler („Godzila: Monstrų karalius”), Demián Bichir („Vienuolė”, „Grėsmingasis aštuonetas”).