N-18. Suaugusiems nuo 18 metų.
Visi nori Nikolės
London Fields (2018)
Žanras: Trileris, psichologinis trileris
Sukurta: JAV, Didžioji Britanija
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Režisierius: Mathew Cullen
Kino teatruose nuo: 2018-09-21
Trukmė: 1h 58 min
Cenzas: N-18. Suaugusiems nuo 18 metų.

Atvykęs į Londoną ir tikėdamasis čia parašyti savo paskutinę knygą, nepagydoma liga sergantis amerikietis rašytojas Samsonas (akt. B. Thornton) sutinka daugybę išskirtinių asmenybių, kurios galėtų jam suteikti istoriją, kurios jis taip ieško.

Vienas iš jų – Keitas Talentas (akt. J. Sturgess), smulkus vagišius ir smiginio žaidėjas, kuris visada ieško įvairių, nebūtinai legalių, būdų pasipelnyti. Kitas, Gajus Klinčas (akt. T. James) – aukštuomenės bankininkas, visą laisvą laiką praleidžiantis vietiniame bare bandydamas pabėgti nuo savo nuobodaus gyvenimo, išlepintos žmonos ir nenutylančio kūdikio.

Tačiau staiga pasirodo Nikolė (akt. A. Heard), įspūdingai graži ir paslaptinga mergina, kuri akimirksniu įvilioja vyrus į savo pinkles.

Kaskart ji tampa tarsi visiškai kita moterimi – tik tam vyrui skirtąja. Nikolė gyvena tarsi nebūtų rytojaus. Nes mergina slapta planuoja savo nužudymą...

Vienintelis klausimas – kuris iš jų taps žudiku? Ar tai bus nusikaltėlis Keitas? Milijonierius Gajus? O galbūt pats Samsonas, kuris padarys viską, kad užbaigtų savo knygą – ir savo gyvenimą – su dideliu trenksmu?

Amžiaus cenzas: N-18

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Mathew Cullen („Ugnies žiedas“)

Vaidina: Billy Bob Thornton, Amber Heard, Theo James, Jim Sturgess, Cara Delevingne, Jason Isaacs