N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Dar kartą, iš naujo
Begin Again (2013)
Žanras: Komedija, drama, romantinis, muzikinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2014-09-26
Trukmė: 1h 45 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.Greta (aktorė Keira Knightley) ir Deivas (grupės „Maroon 5" lyderis Adam'as Levine'as) - pora nuo mokyklos laikų. Juos sieja ne tik šilti jausmai, bet ir bendri interesai - abu jaunuoliai yra muzikos kūrėjai ir atlikėjai. Deivui pasirašius kontraktą su stambia įrašų kompanija, porelė persikelia į Niujorką, tačiau šlovė vaikinui apsuka galvą ir jis išduoda ilgametę savo merginą.

Sudaužytą širdį Greta gydo muzika, koncertuodama Niujorko baruose. Viename iš jų merginos atliekamą dainą išgirsta savo sėkmės recepto atkakliai, tačiau nesėkmingai ieškantis muzikos prodiuseris Denas (akt. Mark'as Ruffalo). Denas iš karto supranta, kad netyčia aptiko kai ką unikalaus. Šalia muzikos naujieji draugai sprendžia ir asmeninio gyvenimo problemas. Denas neseniai išsiskyrė su žmona, kuriai vis dar jaučia šiltus jausmus; tuo tarpu į Gretos gyvenimą sugrįžta atgailaujantis Deivas.

Garso takelį šiam paprastam, šiltam ir jaukiam filmui sukūrė buvęs grupės „New Radicals" (žinomiausi kūriniai - „You Get What You Give" ir „Someday We'll Know") lyderis Gregg'as Alexanderis.

Režisierius: John Carney

Prodiuseris: Anthony Bregman, Judd Apatow, Tobin Armbrust

Scenarijus: John Carney

Muzika: Gregg Alexander

Vaidina: Keira Knightley, Mark Ruffalo, Adam Levine, Hailee Steinfeld, Catherine Keener, James Corden, Mos Def, CeeLo Green ir kt.