„FORUM CINEMAS“ DOVANŲ KUPONAI 

Kaip įsigyti

„Forum Cinemas“ suteikia galimybę įmonėms su nuolaida įsigyti kino filmų kuponų, kurie puikiai tinka dovanoti, darbuotojams skatinti arba panaudoti kaip dovanėles ar prizus klientams.

Panaudoti dovanų kuponus labai paprasta ir patogu – bilietų kasoje, internetu arba mobilioje programėlėje (APPsu) jie tiesiog pakeičiami į konkretaus bet kuriuo metu rodomo kino filmo bilietą (jeigu kupono vertės neužtenka bilieto kainai padengti, suteikiama galimybė primokėti). Kartu su dovanų kuponais dar galima įsigyti ir patogių, solidžiai atrodančių vokelių kuponams (https://www.forumcinemas.lt/padovanok/SVvokeliai)

Šie dovanų kuponai įmonėms parduodami tik kino centre „Forum Cinemas Vingis“, administracijoje.

UŽSAKYMAI PRIIMAMI el. paštu [email protected]

Jei turite papildomų klausimų, kviečiame kreiptis telefonu +370 52644764 (darbo dienomis 10 - 18 val.).
Konkrečių miestų kino kasose tiesiog su kino administratoriumi pasitarti dėl sąlygų, terminų, mažesnės kainodaros. Tikimės, kad mūsų kino administratoriai Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose tinkamai patars ir pagelbės Jums.

 

ĮMONĖMS, PERKANT DIDESNIUS KIEKIUS BILIETŲ, TAIKOME NUOLAIDAS.

Dovanų kuponai, kurių nurodyta vertė yra 9,5 € galioja VISUOSE kino centruose „Forum Cinemas“ Lietuvoje - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, į visus bilietus, įskaitant ir 3D.

Kainos įmonėms:

8,00 € už bilietą, perkant 1 iki 20 vnt bilietų

7,50 € už bilietą, perkant 21 iki 50 vnt bilietų

7,20 € už bilietą, perkant 51 – 110 vnt bilietų

7,00 € už bilietą, perkant 111 – 309 vnt bilietų

6,50  € už bilietą, perkant 310 – 2000 vnt bilietų

6,20  € už bilietą, perkant 2001 – 5000 vnt bilietų

6,00  € už bilietą, perkant 5001 – 10 000 vnt bilietų

5,80  € už bilietą, perkant daugiau nei 10 000 vnt bilietų

Šventiniai dovanų kuponai galioja iki 2024 vasario 12 dienos.

Pateiktos kainos jau su 9% PVM.

iSCAPE / LUXE salės priemokos FORUM CINEMAS AKROPOLYJE Kaune ir Klaipėdoje.

+ 2,50 € už kiekvieną bilietą, galiojantį į iSCAPE/LUXE salę. Priemoka netaikoma tik VAIKIŠKAM bilietui.

+ 5,50 € už du bilietus į iSCAPE VIETOS DVIEM kėdes.

12,00 € už du bilietus į iSCAPE VIP vietas (dviem).

Įsigyjant dar daugiau, taikomos specialios nuolaidos, kiti individualūs pasiūlymai.

Vaikiški dovanų kuponai, kurių nurodyta vertė yra 6 € galioja VISUOSE kino centruose „Forum Cinemas“ Lietuvoje - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, į visus vaikiškus kino filmuis, įskaitant ir 3D.

Vaikiško dovanų kupono vertė- 6 EUR. Kaina – 5 EUR.

Vaikiški dovanų kuponai jau parduodami su maksimalia nuolaida, todėl papildomos nuolaidos netaikomos.

Vaikiški dovanų kuponai galioja iki 2024 vasario 12 dienos.

Pateiktos kainos jau su 9% PVM.

Šis  fiksuoto naudojimo dovanų kuponas yra skirtas vienam bilietui į kiną. Kupono negalima panaudoti atsiskaitant bare už skanėstus – jis keičiamas tik į kino bilietą ir tik „Forum Cinemas“ kino kasose.

Galime paruošti ir kitokių verčių bei galimybių kuponų – komforto salėms skirtų LUXE / iSCAPE kuponus ar net iSCAPE VIP kuponus.  Susisiekite su mumis ir mes rasime geriausią sprendimą kino magijos dovanai. Lauksime Jūsų užklausų el. paštu [email protected]. Jei turite papildomų klausimų, kviečiame kreiptis telefonu +370 52644764 (darbo dienomis 10 - 18 val.).

 

Bendrosios taisyklės

 • 1 dovanų kuponas gali būti keičiamas tik vieną kartą į 1 reguliarų (regular) kino filmo bilietą.
 • Dovanų kuponai į pinigus nekeičiami.
 • Kino teatrų priverstinio uždarymo ir karantino metu kuponų galiojimas automatiškai pratęsiamas papildomam periodui, ne trumpesniam nei buvo karantino laikotarpis. Kuponai į pinigus nekeičiami. Paslauga ir kuponais bus galima pasinaudoti iškart po karantino pradėjus veikti kino teatrams.
 • Jeigu dovanų kupono vertė yra mažesnė už norimą įsigyti kino filmo bilietą, skirtumą visada galima primokėti.  
 • Už bilietus galite sumokėti e-kuponais mūsų interneto svetainės elektroninėje parduotuvėje arba pateikę išspausdintą e-kuponą bilietų kasoje. Jei neturite galimybės išsispausdinti e-kuponą, užsirašykite ant jo nurodytą 10–11 simbolių kodą (jį rasite virš brūkšninio kodo dešinėje pusėje) ir pateikite jį kasininkui.
 • Nepanaudotas dovanų kupono vertės likutis negrąžinamas.
 • Kuponai galioja iki ant jų nurodytos datos. Kuponų galiojimas nėra pratęsiamas. Tačiau kino kuponus, kurių galiojimas pasibaigęs, galima išsikeisti į reguliaraus filmo bilietą(-us) per 3 mėnesius nuo nurodytos galiojimo pabaigos. Pasibaigusio galiojimo kuponus Jūs galite pasikeisti į kino bilietus tik kino kasose, kasininkui patikrinus kuponą. Daugiau informacijos šiuo klausimu teiraukitės kasose. Pasibaigusio galiojimo kupono keitimui į kino bilietą taikomas 2 € mokestis. 
 • Už informacijos saugumą atsako asmuo, įsigijęs dovanų kuponą.
 • Visi dovanų kuponai gali būti iškeisti tik į reguliarios kainos bilietus. Dovanų kuponams nėra taikomos kitos „Forum Cinemas“ teikiamos nuolaidos/
 • Panaudoti kuponai nekompensuojami.
 • Negaliojantys, pamesti ir sugadinti (pažeistas brūkšninis kodas, serijos numeris) dovanų kuponai nekompensuojami.
 • Dovanų kuponai į kitus kuponus nekeičiami ir negrąžinami.
 • Kuponai negalioja į specialiuosius seansus ir kino renginius tokius kaip „Metropolitan Operos“, „Bolshoi baletai“, kino koncertai, „Kanų liūtai“, kino festivalius „Kino Pavasaris“ ar „Scanorama“ ir pan.
 • Kilus nesklandumams dėl apmokėjimo, prašom nedelsiant kreiptis į „Forum Cinemas OÜ Lietuvos filialas“ el. paštu [email protected].
 • Kino centrai „Forum Cinemas“ pasilieka teisę keisti nupirktų bei rezervuotų bilietų vietas. Taip pat kino teatras turi teisę atšaukti rezervacijas.

************

Be įprastų „popierinių“ dovanų (šventinių) kuponų „Forum Cinemas“ siūlo įsigyti e-kuponų, kurie užtikrins galimybę pirkti bilietus į kino filmą nepakylant nuo kėdės ir suteiks įvairiausių nuolaidų kino filmų bilietams.