KITOS REKLAMOS GALIMYBĖS KINE

 

Be tradicinės ir tikrai įspūdingos reklamos kino ekrane „Forum Cinemas“ siūlo ir dar daug kitų reklamos būdų ir galimybių.

Tradicinės, dažniausiai klientų naudojamos reklamos priemonės  – tai reklama ant bilietų, repertuaruose, bilietų kasų ir kino barų monitoriuose, TV sistemos tinkle. Tai tik nedaugelis reklamos priemonių. Susisiekite su mumis (el. paštu [email protected] arba telefonu (8 5) 264 4764) ir mes atsiųsime platesnį ir išsamesnį reklamos galimybių sąrašą ar kartu rasime ir netradicinės reklamos sprendimo būdą.

Vis populiaresni netradiciniai reklamos vietos sprendimai. Tai gali būti ir abipusė akcija Laiminga vieta, kai kino žiūrovas apdovanojamas partnerio prizu, langų ar grindų grafika, stulbinanti išorinė reklama, reklama ant spragėsių dėžutės ar net pačioje dėžutėje, automobilio ar stendo ekspozicija kino centro fojė, suteikiant tam papildomos vertės, uždaras kino filmo seansas su video filmo pristatymu ir t. t., ir tegu tai neriboja Jūsų reklamos vizijos kine – sprendimą rasime kartu.

Kontaktai pasiteirauti >>