ŠVENTINIS KOMEDIJOS KUPONAS

Kaina 13 €, vertė 14 €

Tai tikrai nuostabi dovana artimam žmogui, kuris galės mėgautis šviesiu, linksmu kino filmu be jokių negatyvių emocijų.

Šie specialaus dizaino šventiniai komedijos dovanų kuponai yra skirti DVIEM bilietams į kiną, keičiant kuponą kino kasose.

Kuponų kiekis ribotas.

Bendrosios Komedijos šventinių bilietų (dovanų kuponų) nuostatos:

- šis šventinis komedijos kuponas galioja visuose kino centruose „Forum Cinemas“ Lietuvoje ir ne tik į smagius, linksmus bei komiškus kino filmus, keičiant kuponą tik kino centro kasose į du kino bilietus 2D formatu iki 14 € vertės;
- šį kuponą pateikite kino kasose ir su kasininko pagalba keiskite į norimos komedijos du kino bilietus. Siekiant GARANTUOTI Jums gerą nuotaiką, kino kasininkas rekomenduos ir nukreips Jus į linksmiausią ir komiškiausią tuo metu rodomą kino filmą. Jei Jūsų pasirinktame seanse nebėra laisvų vietų, rinkitės kitą kino seansą;
- šie kuponai galioja iki 2019 08 15 dienos imtinai, jų galiojimas nebepratęsiamas*;
- kuponai galioja į visus reguliarius kino seansus bei 3D filmus, primokant reikiamą kainos skirtumą;
- šis kupponas negalioja baro skanėstams;
- šių kuponų brūkšninis kodas aktyvuojamas tik sumokėjus už bilietus kasoje;
- kuponai atgal į pinigus nekeičiami;
- neišnaudojus kuponų vertės, keičiant į kino bilietus, likutis pinigais negrąžinamas;
- ne „Forum Cinemas“ kasose pirkto kupono galiojimą, terminą ir kitas sąlygas galite pasitikrinti www.geradovana.lt.

PANAUDOJIMO PAVYZDYS – turėdami šį Šventinį Komedijos kuponą (kaina 13, o vertė 14 €) panaudokite jį iki nurodytos datos. Kino kasose išsirinkite norimą kino filmą, kino seansą ir pateikite kuponą kasininkui. Komedijos garantijai užtikrinti kasininkas rekomenduos arba nerekomenduodamas pasiūlys rinktis kitą, komiškesnį kino filmą. Pasirinkę savo nuožiūra Jūs gausite du bilietus į norimą kino seansą. Jei Jūs norite išnaudoti tik vieną kino bilietą – kasininkas tuomet Jums išduos vieną kino bilietą ir papildomą kuponą kitam Jūsų apsilankymui kine. Šiuo kuponu galima atsiskaityti tik „Forum Cinemas“ kasose, kasininkui patikrinus kupono aktyvavimą.

*Šventinių kuponų galiojimas nėra pratęsiamas. Tačiau šventinius kino kuponus, kurių galiojimas pasibaigęs,  galima išsikeisti į reguliaraus filmo bilietą(-us) per 3 mėnesius nuo nurodytos galiojimo pabaigos. Pasibaigusio galiojimo šventinius kuponus Jūs galite pasikeisti į kino bilietus tik kino kasose, kasininkui patikrinus kuponą. Daugiau informacijos šiuo klausimu teiraukitės kasose. Pasibaigusio galiojimo kupono keitimui į kino bilietą taikomas 1 € mokestis.


 LINKIME MAGIŠKŲ ĮSPŪDŽIŲ KINE!