ŠVENTINIAI KINO KUPONAI ĮMONĖMS

Šis  fiksuoto naudojimo šventinis dovanų kuponas yra skirtas vienam bilietui į kiną.

Kupono negalima panaudoti atsiskaitant bare už skanėstus – jis keičiamas tik į kino bilietą ir tik „Forum Cinemas“ kino kasose.

Bendrosios šventinių bilietų (dovanų kuponų) įmonėms nuostatos:
-  šventiniai dovanų kuponai, kurių nurodyta vertė yra 7.50 € galioja visuose kino centruose „Forum Cinemas“ Lietuvoje - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose;
- šiuos kuponus pateikite kino kasoje ir pasikeiskite į norimo kino filmo bilietus. Jei Jūsų pasirinktame seanse nebėra laisvų vietų, rinkitės kitą kino seansą;
- šie kuponai, jei ant pačio kupono nenurodyta kitaip, galioja iki 2020 11 27 dienos imtinai, jų galiojimas nebepratęsiamas*;
- kuponai galioja į visus reguliarius kino seansus su priemokos galimybe ir į 3D kino seansus;  
- kuponai atgal į pinigus nekeičiami;
- neišnaudojus kuponų vertės, keičiant į kino bilietus, likutis pinigais negrąžinamas.

Dovanų (šventinių) kuponų galiojančių VISUOSE Lietuvos „Forum Cinemas“ kino teatruose** kainos:

7,30  €  už bilietą, perkant 21 iki 50 vnt. bilietų.

7,00  €  už bilietą, perkant 51 – 110 vnt. bilietų.

6,80  € už bilietą, perkant 111 – 309 vnt. bilietų.

6,50  € už bilietą, perkant 310 – 2000 vnt. bilietų.

6,20  € už bilietą, perkant 2001 – 5000 vnt. bilietų.

6,00  € už bilietą, perkant 5001 – 10 000 vnt. bilietų.

5,80  € už bilietą, perkant daugiau nei 10 000 vnt. bilietų.

Įsigyjant dar daugiau, taikomos specialios nuolaidos. Pateiktos kainos jau su 21% PVM. Šie kuponai galios visuose kino centruose „Forum Cinemas“ Lietuvoje.

+ 1 € už kiekvieną bilietą, galiojantį į 3D filmus, šventinio vokelio kaina – 0,20 € + PVM.

Šie šventiniai dovanų kuponai įmonėms parduodami tik kino centre „Forum Cinemas Vingis“, administracijoje darbo dienomis ir darbo valandomis (10.00 - 18.00).

Norėdami įsigyti, užsisakyti ar tiesiog turite papildomų klausimų - skambinkite telefonu Vilniuje (8-5) 2644762.
Įmonėms, norinčioms įsigyti šventinių kino kuponų kituose miestuose, prašytume taip pat skambinti į Vilnių, kino centrą „Forum Cinemas Vingis“ telefonu (85) 2644762. Arba galite konkrečių miestų kino kasose tiesiog su kino administratoriumi pasitarti dėl sąlygų, terminų, mažesnės kainodaros. Tikimės, kad mūsų kino administratoriai Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje tinkamai patars ir pagelbės Jums.

*Šventinių kuponų galiojimas nėra pratęsiamas. Tačiau šventinius kino kuponus, kurių galiojimas pasibaigęs, galima išsikeisti į reguliaraus filmo bilietą(-us) per 3 mėnesius nuo nurodytos galiojimo pabaigos. Pasibaigusio galiojimo šventinius kuponus Jūs galite pasikeisti į kino bilietus tik kino kasose, kasininkui patikrinus kuponą. Daugiau informacijos šiuo klausimu teiraukitės kasose. Pasibaigusio galiojimo kupono keitimui į kino bilietą taikomas 1 € mokestis.

LINKIME MAGIŠKŲ ĮSPŪDŽIŲ KINE!