PADOVANOK – DŽIAUGSMO, JUOKO, MEILĖS, IR MAGIJOS – ŠVENTINĮ KINO BILIETĄ Į FORUM CINEMAS KINO TEATRĄ.

Artėjant gražiausioms metų šventėms, Kalėdoms ir Naujiesiems Metams, FORUM CINEMAS kino centruose jau galima įsigyti  šventinių kino bilietų. Šventiniai kino bilietai - tai tikrai puiki proga nustebinti artimą ir mylimą žmogų, draugę ar draugą, anūką ar bendradarbį, suteikiant galimybę išvysti vieną ar net keletą naujausių filmų. Kitaip sakant: „Dovanok tai, ką pats norėtum gauti dovanų“.

„Forum Cinemas“ kino bilietas – ir magiškiausia dovana, nes bilietas galios į visus filmus, rodomus švenčių metu ir po švenčių iki pat liepos mėnesio visuose kino centruose „Forum Cinemas“ Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. O ir būtent - „Forum Cinemas“ yra daugiausia kino teatrų, daugiausia kino salių, patogiausias kino seansų laikas ir plačiausias filmų pasirinkimas.

Šventinių dovanų kuponų panaudojimo terminas – net iki 2017 metų liepos 17-os dienos ir jų FORUM CINEMAS šiemet išleido visiems pagal poreikius – ir vaikams, ir įmonėms ir specialiai šeimai bei draugams. 

Taigi – FORUM CINEMAS Šventinis Kino bilietas – dalelė magijos - geriausia dovana artėjančioms šventėms!

Šventiniai bilietai FORUM CINEMAS kino kasose ir GEROS DOVANOS pardavimo vietose nuo lapkričio 25 d.

 

LINKIME MAGIŠKŲ ĮSPŪDŽIŲ KINE!

 

 

*********************************************************************

Bendrosios šventinių bilietų (dovanų kuponų) nuostatos:

- šventiniai dovanų kuponai galioja visuose kino centruose „Forum Cinemas“ Lietuvoje (jei ant paties kupono nenurodyta kitaip);

- šventinius dovanų kuponus 4€, 6,5€, 12€, 32,50€ vertės Jūs galite pasirinktinai pasikeisti į kino bilietus arba skanėstus kino bare (5,5€);
- kuponus pateikite kino kasoje ir pasikeiskite į norimo kino filmo bilietus. Jei Jūsų pasirinktame seanse nebėra laisvų vietų, rinkitės kitą kino seansą;
- šie kuponai galioja iki 2017 07 17 dienos imtinai, jų galiojimas nebepratęsiamas
;
- kuponai galioja į visus reguliarius kino seansus bei 3D filmus, primokant reikiamą kainos skirtumą;
- kuponai atgal į pinigus nekeičiami;
- neišnaudojus kuponų vertės, keičiant į kino bilietus, likutis pinigais negrąžinamas;
- perskaitykite ir kitas papildomas standartines dovanų kuponų sąlygas.

   *************************************************************

Kitos papildomos sąlygos:
- Jei kino bilietų, baro prekės(-ių), už kurią(-as) atsiskaitoma Dovanų kuponu, kaina yra didesnė nei Dovanų kupono nurodyta vertė, trūkstamą sumą galima primokėti.
- Jei kino bilietų, baro prekės(-ių), už kurią(-as) atsiskaitoma Dovanų kuponu, kaina yra mažesnė nei Dovanų kupono nurodyta vertė, skirtumas negrąžinamas.
- Pateikus Dovanų kuponą atsiskaitymui, jis yra paimamas ir negrąžinamas. Vienu dovanų kuponu mokėti galima tik vieną kartą, po to kuponas anuliuojamas.
- Dovanų kuponas yra apsaugotas unikaliu brūkšniniu kodu bei kitomis apsaugos priemonėmis.
- Jei Dovanų kuponas yra sugadintas, t.y., daugiau kaip pusė jo yra sutepta, dalies jo trūksta ar jis yra kitaip pažeistas, arba nėra Dovanų kupono numerio ar galiojimo termino, tokiu Dovanų kuponu atsiskaityti už prekes ir/ar paslaugas negalima, ir toks Dovanų kuponas nekeičiamas ir pinigai už jį negrąžinami.
- Iškilus papildomiems klausimams, pastaboms dėl Dovanų kupono projekto, kreipkitės telefonu Vilniuje (85) 2644 762 arba el. paštu pagalba@forumcinemas.lt.