Naujame „Metropolitan“ operų sezone  – Pučinio, Mocarto, Hendelio ir kitų kompozitorių šedevrai didžiuosiuose „Forum Cinemas“ kino ekranuose.

Spalio 12 dieną „Forum Cinemas“ kino teatruose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje startuoja naujas „Metropoliteno“ operų sezonas. Jame – vienuolika ypatingų šeštadienio vakarų, kurių metu žiūrovai išvys dešimt tiesioginių transliacijų iš Niujorko ir vieną ypatingą įrašą – pačią pirmąją į viso pasaulio kino teatrus transliuotą „Metropoliteno“ operą: Volfgango Amadėjaus Mocarto „Užburtąją fleitą“.

Sezoną spalio 12 dieną Vilniuje ir Kaune (Klaipėdoje – 14 d.) atidarys Džiakomo Pučinio opera apie išdidžią Kinijos princesę „Turandot“. Spalio 26-osios vakarą Vilniuje ir Kaune (Klaipėdoje – spalio 29 d.) turėsime progą pasiklausyti ir išvysti vieną mylimiausių ir dažniausiai pasaulyje atliekama operų – Žiulio Masnė „Manon“. Lapkričio 19 d. Vilniuje iš Niujorko stebėsime operą, kurios premjera Vilniuje įvyko 2006 m. kovą – Anthony Minghella režisuotą Dž. Pučinio „Madam Baterflai“. Su kalendoriniu rudeniu atsisveikinsime lapkričio 26-osios vakarą, pasinerdami į vieno žinomiausių XX a. kompozitorių Filipo Glaso pasakojimą apie senovės Egiptą – „Echnatonas“.

Gruodžio 7 d. Vilniuje ir Kaune (Klaipėdoje – 10 d.) – žiūrovų pageidavimu bus kartojama 2006 m. gruodžio 30 dienos transliacija – V. A. Mocarto „Užburtoji fleita“. Būtent šiuo spektakliu Niujorko „Metropolitenas“ pradėjo naują etapą – operų transliacijas į viso pasaulio kino teatrus.

2020-ieji prasidės sausio 11 d. (Vilniuje ir Kaune) Austrijos kompozitoriaus Albano Bergo opera „Vocekas“ (Klaipėdoje – 14 d.), pasakojančia apie įtemptą Pirmojo pasaulinio karo išvakarių laikotarpį. Vasario 1 dieną „Forum Cinemas“ Vilniaus ir Kauno ekranuose (Klaipėdoje – 4 d.) stebėsime vieną mėgstamiausių amerikiečių operų – Džordžo Geršvino „Porgis ir Besė“; o paskutinę, vasario 29 dieną Vilniuje ir Kaune (Klaipėdoje – kovo 3 d.) pasinersime į senovės Romos intrigas ir nedorybes Georgo Frideriko Hendelio kūrinyje „Agripina“.

Kovo 14 d. Vilniuje ir Kaune (Klaipėdoje – 17 d.) gėrėsimės didinguoju Richardo Wagnerio „Skrajojančiu olandu“, balandžio 11-ąją Vilniuje ir Kaune (Klaipėdoje – 14 d.) – įspūdingąja Dž. Pučinio „Toska“, o gegužės 9 d. Vilniuje ir Kaune (Klaipėdoje – 12 d.) sezoną užbaigs dramatiškoji Gaetano Donicečio „Marija Stiuart“.

Pertraukų metu taip pat turėsite galimybę patekti už kulisų, išgirsti interviu su atlikėjais ir netgi žvilgterėti į techninius scenografinių sprendimų aspektus.

Net vienuolika operų kiekvienam skoniui – naujame „Forum Cinemas“ „Metropoliteno“ sezone, prasidėsiančiame spalio 12 dieną. Nepraleiskite progos su „Forum Cinemas“ kino teatrų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje pagalba apsilankyti didingoje Niujorko operos šventovėje. Tiesioginės transliacijos iš Niujorko yra numatytos šeštadieniais, o pakartojimai – antradieniais.

HD rezoliucijos vaizdo ir garso transliacija vyksta palydoviniu bei internetiniu ryšiu, todėl yra pakankamai sudėtingas procesas. Nepriklausomai nuo turimos modernios „Forum Cinemas“ technikos, galimi vaizdo ir garso trukdžiai. Transliuotojų vardu iš anksto atsiprašome už nepatogumus.

Taip pat kviečiame kino teatre stebėti:

BOLSHOI baletus kine >>

REPERTUARAS VILNIUJE IR KAUNE DATA BILIETAI
Agripina (Agrippina) 2020 vasario 29 d. Pirkti
Papildomas Vilniuje: Porgis ir Besė (Porgy and Bess)* 2020 kovo 4 d. Pirkti
Skrajojantis olandas (Der Fliegende Holländer) 2020 kovo 14 d. Pirkti
Papildomas Kaune: Skrajojantis olandas (Der Fliegende Holländer)* 2020 kovo 17 d. Pirkti
Toska (Tosca) 2020 balandžio 11 d. Pirkti
Papildomas: Toska (Tosca)* 2020 balandžio 14 d. Pirkti
Marija Stiuart (Maria Stuarda) 2020 gegužės 9 d. Pirkti

 

REPERTUARAS KLAIPĖDOJE DATA BILIETAI
Papildomas: Porgis ir Besė (Porgy and Bess)* 2020 vasario 11 d. Pirkti
Agripina (Agrippina)* 2020 kovo 3 d. Pirkti
Skrajojantis olandas (Der Fliegende Holländer)* 2020 kovo 17 d. Pirkti
Toska (Tosca)* 2020 balandžio 14 d. Pirkti
Marija Stiuart (Maria Stuarda)* 2020 gegužės 12 d. Pirkti

 

* Įrašas

*******************

INFORMACIJA IR BILIETAI

OPEROS tiesioginių transliacijų bilietų kainos
 

Vilniuje

 

Kaune

(iSense salė)

Reguliari kaina 18,00 € 19,00 €
5 bilietų rinkinys 75,00 € 80,00* €
Su KINO KLUBO kortele 14,00 € 15,00 €
Studentams ir senjorams (tik kasose su pažymėjimu) 14,00 € 15,00 €
Vaikiškas bilietas (tik kasose iki 10 metų) 12,00 € 12,00 €
VIP vietos (Kauno iSense salėje) - 23,00 €
*Netaikoma iSense VIP vietoms.

 

OPEROS įrašų bilietų kainos
 

 

Vilniuje

 

Kaune

 

Klaipėdoje

Reguliari kaina 12,00** €

12,00**

13,00** € (iSense)

10,00**
**Nuolaidos netaikomos.

 

Bilietai nerezervuojami!

Tikslią kainą sužinosite pasirinkę norimą OPERĄ ir paspaudę pirkti bilietus.

Bilietai parduodami visų „Forum Cinemas“ kino centrų bilietų kasose (tačiau operos transliuojamos tik „Forum Cinemas Vingis“, „Forum Cinemas Kaune“ ir „Forum Cinemas Klaipėdoje“) ir interneto svetainėje www.forumcinemas.lt.

Informacija dėl bilietų teikiama tel.:  1567 (0,55 €/min ) ir (8-5) 264 4762; el. paštu info@forumcinemas.lt

 

Sekite naujojo sezono repertuarą!

***

„Bravissimo“ portretų paroda

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro žurnalas „Bravissimo“ -visuomenei gerai žinomas, skaitytojų pamėgtas mėnraštis – Jums pristato įspūdingus operos ir baleto žvaigždžių plakatus. 

„Bravissimo“ jau sukaupė unikalią Lietuvos meno pasaulio garsenybių: Eglės Špokaitės, Vytauto Juozapaičio, Miki Hamanakos, Aurimo Paulausko, Irenos Zelenkauskaitės, Vladimiro Prudnikovo, Laimos Jonutytės, Igorio Zaripovo, Andriaus Žužžalkino, Edmundo Seiliaus, jaunųjų solistų – Mažųjų princų ir kitų – portretų galeriją. 

Nuotraukų autoriai fotografai Michailas Raškovskis ir Dmitrijus Matvejevas, dizainerė Vaida Bakienė.

Taigi siūlome visiems pasižvalgyti po šią netikėtą parodą prieš ir po kiekvieno operos ir baleto spektaklio!

Parodą rasite šalia salės, kurioje vyks spektakliai.