Vasario COSMOPOLITAN kino vakaruose – aistringos erotinės dramos PENKIASDEŠIMT TAMSESNIŲ ATSPALVIŲ premjera ir staigmenos šauniausioms žiūrovėms!

Vasario 8 d. (trečiadienį):

18.45 val. Vilniaus kino centre Forum Cinemas Vingis“ >>
18.50 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Akropolis“ >>
18.00 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis) >>
19.00 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis) >>
18.50 val. Šiaulių kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis) >>
19.00 val. Panevėžio kino centre „Forum Cinemas“ (Babilonas) >>

NUSITEIK STAIGMENOMS

Eidama į COSMO kino vakarą pasiimk tik gerą nuotaiką ir nusiteik staigmenoms per aukščiau nurodytus filmo PENKIASDEŠIMT TAMSESNIŲ ATSPALVIŲ seansus. Pasistengsim mielomis dovanėlėmis pradžiuginti visas į šiuos seansus atėjusias merginas, o kiekviename seanse bent vienai žiūrovei ar žiūrovui įteikti po vertingą dovaną.

PIRMOJI PAMATYK AISTRINGOS ISTORIJOS TĘSINĮ

PENKIASDEŠIMT TAMSESNIŲ ATSPALVIŲ – garsaus antrojo E.L.James antrojo romano ekranizacija, kurioje pasakojama Kristijano Grėjaus ir Anastasijos Styl ypatingų santykių istorija.

Pirmosios dalies pabaigoje išsiskyrę, Ana ir Kristijanas netrukus supranta, kad negali vienas be kito. Siekdamas susigrąžinti mylimąją, Kristijanas sutinka su Anos sąlygomis ir apriboja savo seksualinius poreikius vardan normalių, labiau tradicinių santykių.

Tačiau naujajame santykių etape netrukus atsiranda ir naujų problemų. Anos dėmesio ima siekti naujas jos viršininkas Džekas, taip sukeldamas Kristijano pavydą. Anos problemos įsikūnija dviejose moteryse iš mylimojo praeities. Dabartinė Kristijano verslo partnerė Elena (akt. Kim Basinger) kažkada buvo toji moteris, kuri supažindino naivų vaikiną su rafinuotais sekso žaidimais. Negana to, į Kristijano gyvenimą sugrįžta ir ankstesnė jo simpatija. Ar sugebės mylimieji nugalėti iškilusias problemas ir surasti juos abu tenkinantį santykių receptą?

Aistrų kupina erotinė drama PENKIASDEŠIMT TAMSESNIŲ ATSPALVIŲ į Lietuvos kino teatrus atkeliauja vasario 10 d., todėl per COSMOPOLITAN kino vakarus vasario 8 d. tu turi nepakartojamą progą šį filmą pamatyti anksčiau nei kiti!