„Forum Cinemas“ teatro mylėtojus Lietuvoje kviečia į keturis Londono Karališkojo nacionalinio teatro spektaklius: Kovo 8 d. bus kartojamas 2015 m. pastatytas „Hamletas“, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka žymusis Benedict‘as Cumberbatch‘as, balandžio 10 d. „Julijus Cezaris“ (Julius Ceasar). o gegužės 17 dieną - „Makbetas“. Visi spektakliai bus rodomi anglų kalba, su angliškais subtitrais.

Kovo 8 d.: Hamletas (Hamlet)  

Bene žinomiausia Viljamo Šekspyro drama pastarąjį kartą Londono Karališkajame nacionaliniame teatre buvo pastatyta prieš trejetą metų. Atitrūkęs nuo kino projektų, pagrindinį pjesės herojų meistriškai įkūnijo „Oskaro“ nominantas Benedict‘as Cumberbatch‘as („Vaizduotės žaidimas“, „Penktoji valdžia“, TV serialas „Šerlokas“). Šią „Hamleto“ versiją, 2015-2016 m. rodytą visame pasaulyje, jau pamatė daugiau nei 750 tūkst. kino teatrų žiūrovų.

Danijos karalystei ruošiantis karui, jos karališkoji šeima draskoma savų tragedijų. Jaunasis danų princas Hamletas trokšta atkeršyti už savo tėvo žūtį ir tuo pat metu jaučiasi paralyžiuotas užduoties neįmanomumo. Vidinė Hamleto kančia tampa grėsme ne tik jo sveikam protui, bet ir visos karalystės saugumui bei ateičiai.

Spektaklio trukmė 3 val. 37 min. 

BILIETAI NETRUKUS

***

Balandžio 10 d.: Julijus Cezaris (Julius Ceasar) 

Vieno žinomiausių žmonijos istorijoje karvedžių šlovės ir mirties istorija.

Iš pergalingo karo žygio grįžtantį Cezarį Romoje pasitinka džiūgaujanti minia. Amžinojo miesto gatvėse prasideda siautulinga šventė. Išsigandę milžiniško valdovo populiarumo ir siekdami apsisaugoti nuo galimos autokratijos, Romos elito atstovai nusprendžia pašalinti Cezarį. Tačiau jų planą įgyvendinusio Bruto durklo smūgis Romos imperijai atneša ne stabilumą, o įplieskia pilietinį karą.

Nicholas‘o Hytner‘io („Mano meilės objektas“, „Dama furgone“) režisuotame spektaklyje Cezarį įkūnijo David‘as Calder‘is („Kvepalai. Vieno žudiko istorija“, „Ir viso pasaulio negana“), Marką Antonijų – David‘as Morrissey‘us („Blitz“, „Karalienės sesuo“, TV serialas „The Walking Dead“), o išdaviką Brutą – Ben‘as Whishaw („Operacija Skyfall“, „Spektras“, „Debesų žemėlapis“).

Spektaklio trukmė 3 val. 

2018 balandžio 4 d. 21.00 val.

Išsirinkti vietas >>

 

Gegužės 17 d.: Makbetas (Macbeth)  

Nualinta kruvino civilinio karo, Škotija pamažu stojasi ant kojų. Makbetas ir jo žmona nuožmiai kovoja už išlikimą ir, padedami tamsiųjų jėgų, priartėja prie išsvajotosios Škotijos karūnos. Tačiau beatodairiškas politinės valdžios siekimas, nuolatinės intrigos, rizika ir pavojai turi savo kainą. Kartais – pačią didžiausią.

Teatro pasaulyje tikima, kad ši Šekspyro tragedija yra užkeikta ir stengiamasi garsiai neminėti „Makbeto“ pavadinimo, įvardijant ją tiesiog kaip „Škotiškąją pjesę“. Naujame Londono Karališkojo nacionalinio teatro pastatyme Makbetą įkūnija Rory‘is Kinnear‘as („Vaizduotės žaidimas“, „Operacija „Skyfall“, „Spektras“), o jo žmoną, ledi Makbet – Anne-Marie Duff („Sufažistė“, TV serialai „Skaisčioji karalienė“, „Begėdis“). Spektaklį režisuoja Londono Karališkojo nacionalinio teatro direktorius, teatro ir kino režisierius Rufus‘as Norris‘as.

Spektaklio trukmė: papildysime

BILIETAI NETRUKUS