Renginiai

Kitais metais 40-metį švęsianti grupė Depeche Mode atkeliauja į didžiuosius „Forum Cinemas“ ekranus.

Kitais metais 40-metį švęsianti grupė Depeche Mode atkeliauja į didžiuosius „Forum Cinemas“ ekranus.

Lapkričio 21 dieną (ketvirtadienį) „Forum Cinemas“ kino teatruose svečiuosis britų elektroninės popmuzikos dievai „Depeche Mode“. Kitais metais 40-metį švęsianti grupė pristatys naujausią savo filmą-koncertą „Depeche Mode: SPIRITS in the Forest“.

2017 m. kovą išleidę 14-ąjį studijinį albumą „Spirit“, jau po dviejų mėnesių „Depeche Mode“ pradėjo pasaulinį koncertų turą „Global Spirit Tour“. Nuo 2017 m. gegužės 5 d. iki 2018 m. liepos 25 d. grupė Europoje ir abiejose Amerikose sugrojo 130 koncertų. Šis turas, kurio metu 2018-ųjų vasario 22-ąją buvo aplankytas ir Vilnius, tapo didžiausiu koncertiniu turu „Depeche Mode“ istorijoje. Jo metu grupės muzika mėgavosi beveik trys milijonai žmonių.

Filmo „Depeche Mode: SPIRITS in the Forest“ pagrindu tapo paskutiniai turo koncertai, įvykę 2018 m. liepos 23 ir 25 dienomis Berlyno lauko arenoje „Waldbühne“. Tačiau su grupe jau daugiau nei 30 metų bendradarbiaujantis režisierius Anton‘as Corbijn‘as paprastą koncertą pavertė jaudinančia asmenine istorija. Pakaitom su koncertų ištraukomis filme rodomi šeši „Depeche Mode“ gerbėjai iš įvairių pasaulio šalių, pasakojantys apie savo gyvenimo sunkumus ir juos įveikti padėjusią savo mylimos grupės muziką.

„Depeche Mode“ vokalistas Dave‘as Gahan‘as neslepia ypatingai besididžiuojantis šiuo filmu ir jo pasakojama istorija: „Iš pirmų lūpų girdėti ir matyti liudijimus, kaip muzika gali pakeisti ir keičia žmonių – mūsų gerbėjų – gyvenimus, yra pribloškiama ir nuostabu“,- sako jis. D. Gahan‘ui antrina ir Martin‘as Gore‘as: „Šiuolaikiniame sumaišties ir susvetimėjimo pasaulyje muzika tampa gėrį nešančia jėga, sujungiančia žmones“.

1980 m. Bazildone, Esekse susikūrusi grupė „Depeche Mode“ daugybės muzikos ekspertų nuolat įtraukiama į įtakingiausių ir labiausiai muziką keitusių atlikėjų sąrašus. Iki šiol išleidusi 14 studijinių albumų, grupė visame pasaulyje yra pardavusi daugiau nei 100 milijonų įrašų.

Filmo režisierius A. Corbijn‘as su „Depeche Mode“ dirba nuo 1986 m. ir iki šiol yra režisavęs 25 jų vaizdo klipus (Personal Jesus, Enjoy the Silence, Walking in My Shoes, I Feel You, Barrel of a Gun, Suffer Well ir kt.) bei sukūręs apie grupę tris dokumentines juostas.

Įspūdingas naujausias jų bendradarbiavimo rezultatas – filmas-koncertas „Depeche Mode: SPIRITS in the Forest“ – „Forum Cinemas“ ekranuose bus rodomas lapkričio 21 dieną (ketvirtadienį).