Renginių naujienos

„Metropolitan“ operų sezono atidarymas spalio 6 dieną FORUM CINEMAS Vingis

„Metropoliten“ operų sezonas prasideda! Kviečiame į iškilmingą sezono atidarymą spalio 6 dieną kino teatre FORUM CINEMAS VINGIS Vilniuje.

Visus operos mylėtojus kviečiame įsigyti bilietus ir pasipuošti, nes renginio apranga - šventinė, o prieš įspūdingą Džiuzepės Verdžio operą „Aida“ mėgautis vaišėmis.

Šiame, iškilmingu renginiu prasidėsiančiame sezone – dešimt šeštadieninių transliacijų iš Niujorko, kurių metu ne tik mėgausitės vaizdu scenoje, bet ir turėsite galimybę patekti už kulisų, išgirsti interviu su atlikėjais ir netgi žvilgterėti į techninius scenografinių sprendimų aspektus.

Naują savo kino sezoną Metropolitenas atidaro viena žymiausių (jei ne pačia žymiausia) Džiuzepės Verdžio opera. Prieš aštuonerius metus pagrindinę partiją šiame kūrinyje sudainavo mūsiškė Violeta Urmanavičiūtė-Urmana. Atnaujintame pastatyme Aidą įkūnys talentingasis rusų sopranas Anna Netrebko, jos varžovės Amneris partiją dainuos gruzinų mecosopranas Anita Račvelišvili, o Egipto armijos vado Radameso partija šįkart patikėta latvių tenorui Aleksandrui Antonenko.

Bilietų kiekis ribotas!

Pirkti bilietus į sezono atidarymo renginį spalio 6 dieną >>

Visą operų repertuarą rasite čia >>

Dirigentas: Nicola Luisotti;

Atlikėjai: Anna Netrebko, Aleksandrs Antonenko, Anita Rachvelishvili, Quinn Kelsey, Dmitrijus Beloselskis.

Trukmė: 3 valandos 36 minutės (2 pertraukos)