Kino naujienos

Scarlett Johansson sugrįžta kaip Natasha Romanoff pirmame „Juodosios našlės“ anonse

Šią savaitę pasirodė ilgai laukto fantastinio veiksmo filmo „Juodoji našlė“ (angl. „Black Widow“) anonsas, pasakojantis apie paslaptingąją „Marvel“ kino visatos heroję.

Aktorė Scarlett Johansson Juodosios našlės, dar žinomos Natashos Romanoff vardu, vaidmenyje pirmą kartą debiutavo 2010 metais pasirodžiusiame filme „Geležinis žmogus 2“ (angl. „Iron Man 2“) ir nuo to laiko aktorė suvaidino jau septyneriuose „Marvel“ filmuose apie galingiausius planetos superherojus.

Kad Juodoji našlė sulauks savo asmeninio filmo buvo galutinai patvirtinta vasarą įvykusiame populiariosios kultūros „Comic-Con“ renginyje. Šią savaitę pasirodęs filmo anonsas taip pat patvirtino premjeros datą: gegužės 1 dieną.

Scarlett Johansson įkūnytas personažas savo kolegas Keršytojus laikė tikra šeima, bet dešimtmetį trukusioje franšizėje nebuvo kalbama apie jos praeitį ar pateikiamos aliuzijos į jos kilmę.

„Vienas dalykas tikrai, tai bus pragaro vertas susitikimas.“ – aktorė S. Johansson sako filmo anonse, galvodama apie „vaikystės šeimos“ susitikimą iš naujo.

Filme taip pat vaidina Florence Pugh, kaip Yelena Belova; Rachel Weisz, kaip Melina Vostokoff; ir amerikiečių mokslinės fantastikos serialo „Keisti dalykai“ žvaigždė David Harbour superherojaus Raudonojo sargybinio vaidmenyje (Kapitono Amerikos sovietinis atitikmuo).

Manoma, kad naujojo filmo veiksmas vyks netrukus po įvykių filme „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“. Nepaisant veiksmo, kurio bus su kaupu, S. Johansson kartu su kolege aktore R. Weisz patvirtino, kad filmo dėmesys atiteks trijų pagrindinių moterų personažams.

„Manau, kad sužinosite apie tai, ko Natasha bijo, ir tikiu, kad sužinosite apie tai, ko tiksliai ji bijo savyje.“ – sakė S. Johansson. „Jūs pamatysime ją atsidūrusią gana prastoje padėtyje, todėl ji privalės pastatyti savo atgal ant kojų.“

„Šis filmas tarsi tikrai gražiai parašyti sudėtingi pasakojimai apie tris moteris, kas yra itin neįprasta superherojų filmuose.“ – apibūdindama savo naujausią projektą teigia aktorė R. Weisz.

Fantastinis veiksmo filmas „Juodoji našlė“ kinuose nuo gegužės 1 d.