Kino naujienos

Christian Bale prisipažįsta, kad transformacijos filmams pavertė jį ir Matt Damon „niūriais senukais“

Ilgus metus kino gerbėjai stebėjo, kokias kūno transformacijos patiria aktoriai Matt Damon ar Christian Bale besiruošdami savo skirtingiems vaidmenims. Pavyzdžiui, Christian Bale numetė rizikingai daug svorio vaidmeniui filme „Mašinistas“, o M. Damon kasdien keletą valandų praleisdavo intensyviose treniruotėse filmuodamasis Džeisono Borno franšizėje. Dabar, kai Bale ir Damon yra keleriais metais vyresni – atitinkamai 45-erių ir 48-erių metų amžiaus – gerbėjai vis dar stebisi kaip ilgai jie galės daryti tai savo kūnams.

„Kai esi jaunesnis ir pavargsta raumenys, pagalvoji „Žmogau, aš tikrai viską kontroliuoju.“ Tuomet sukanka 45-eri ir mąstai: „Dėl ko aš vis dar tai darau?“ – Didžiosios Britanijos „GQ“ žurnalui duotame interviu prisipažino aktorius Christian Bale.

„Vieną kartą aš dirbau scenoje su šešiasdešimtmečiu kaskadininku, kuris turėjo nuolat nukristi nuo žirgo ir nusileisti ant galvos. Aš pažvelgiau į jį ir pagalvojau: „Įdomu ar jis kada nors įsivaizdavo, kad tai darys būdamas 60-ies.“ Jis mokėjo nukristi ant galvos kaip niekas kitas. Ir kaskart jis pašokdavo atgal ant kojų. Bet kaskadininkai niekada nemėgsta parodyti, kad susižeidė. Jei jie susilaužys ranką, jie bandys nuslėpti šį faktą. Su visa pagarba kaskadininkams, aš nenorėčiau to daryti kai man bus šešiasdešimt. Aš anksčiau mėgdavau važiuoti savo motociklu ir mėgdavau nuo jo nukristi. Mylėjau kritimą. Buvo taip smagu, kai grįždavau apibrozdintas. Bet dabar sakau: „Dieve, prašau, negaliu nukristi, nes žinau, kad galiu nebepakilti.“ – sako Christian Bale.

Tada, sėdėdamas greta kolegos Matt Damon, su šypsena jis pridūrė: „Mes čia sėdime kaip niūrūs senukai! Mes to nebegalime daryti!"

Tiesą sakant, Christian Bale prisipažino, kad patyrė išvaržą po to, kai Tom Hardy nesugebėjo išgirsti „stop“ filmuojant sceną veiksmo filmui „Tamsos riterio sugrįžimas“.

„Taip. Šiuo metu aš vis dar jaučiu skausmą.“ - žurnalui sakė aktorius. „Beje, nėra jokios Tomo kaltės – jis negalėjo girdėti dėvėdamas tą kaukę“.

Netrukus Christian Bale ir Matt Damon pasirodys vienas šalia kito neįtikėtinoje, bet tikroje istorijoje apie automobilių legendą, veiksmo filme „Le Manas'66. Plento karaliai“ (orig. „Le Mans '66“). Filme, M. Damon vaidina amerikietį automobilių dizainerį Carroll Shelby, o Christian Bale – britų lenktynininką Ken Miles. Šie du vyrukai sutinka pagaminti „Ford Motor Company“ lenktyninį automobilį ir laimėti prestižines Le Mano lenktynes bei nukarūnuoti nenugalimą čempioną „Ferrari“. Tačiau neapsigaukite, nes šie du aktoriai nėra tikri automobilių ekspertai realiame gyvenime.

„Aš moku apsimesti, kad išmanau apie automobilius ir galiu juos pataisyti. Bet nemėginkite priversti kurį nors iš mūsų ką nors sutvarkyti realiame gyvenime.“ – juokaudamas pridūrė Christian Bale, į ką Matt Damon atsakė: „Pamiršk tai!“

Veiksmo filmas „Le Manas'66. Plento karaliai“ kinuose nuo lapkričio 15 d.

Naujasis „Žvaigždžių karų“ anonsas pristato svarbiausią mūšį tarp Gėrio ir Blogio

22.10.2019, Kino naujienos
Šią savaitę „Žvaigždžių karų“ gerbėjai buvo apdovanoti paskutiniu devintojo Skaivokerio sagos filmo „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“ (orig. „Star Wars: The Rise of Skywalker“) anonsu.