Kino naujienos

Į kino teatrus atkeliaujantis „Playmobil filmas“ nustebins netikėtu kūrėjų sprendimu

Po įspūdingo „Lego“ filmų fenomeno, sėkmę kino pasaulyje nutarė išbandyti ir kiti savo vietą daugelio pasaulio vaikų širdyse radę konstruktorių gamintojai. 45-ojo jubiliejaus proga į didžiuosius ekranus jau spalio 25 dieną atkeliauja lietuviškai dubliuotas ir visai šeimai skirtas „Playmobil filmas“, tapsiantis trilogija! Tiesa, nuo „Lego“ filmų šis skirsis netradiciniu ir netikėtu kūrėjų sprendimu - dalis  istorijos čia bus suvaidinta ir tik dalis – kurta animatorių.

„Neabejojame, kad veiksmo, originalios muzikos ir nuotykių pilna juosta užkariaus žiūrovų širdis. Konstruktoriai skirti kūrybingiems, nuotykius mėgstantiems vaikams, mėgstantiems fantazuoti, stengėmės, kad filmas būtų skirtas irgi tokiai pat publikai. Tik patiks jis ir suaugusiems“, – žada jo kūrėjai.

„Playmobil filmas“ pasakos apie jaunesnįjį Marlos (ją vaidina aktorė Anya Taylor-Joy) broliuką Čarlį, kuris galėtų ištisas dienas praleisti tarp žaislų, savo susikurtame fantazijų pasaulyje. Marla jau šiek tiek per didelė, kad žaistų su broliuku, tačiau viskas pasikeičia, kuomet Čarlis kažkokiu nesuvokiamu būdu sugeba pats patekti į žaislų karalystę. Negalėdama tuo patikėti, tačiau privalėdama išgelbėti brolį, Marla iškeliauja iš paskos.

Įsikūnijusi į vieną iš daugybės „Playmobile“ figūrėlių, Marla suvokia, kad šiame fantastiniame, chaotiškame ir jokioms taisyklėms nepaklūstančiame pasaulyje jai prireiks kitų žaislų pagalbos. Suvienijusi jėgas su sunkvežimio vairuotoju Delu ir paslaptingu slaptuoju agentu Reksu Dašeriu, Marla leidžiasi ieškoti brolio, kuris, kaip paaiškėja netrukus, pakliuvo į sukto ir nuožmaus imperatoriaus Maksimo nagus...

Pusiau vaidybinis, pusiau animacinis „Playmobil filmas“ visai šeimai į mūsų šalies kino teatrus atkeliauja jau spalio 25 dieną.

Naujasis „Žvaigždžių karų“ anonsas pristato svarbiausią mūšį tarp Gėrio ir Blogio

22.10.2019, Kino naujienos
Šią savaitę „Žvaigždžių karų“ gerbėjai buvo apdovanoti paskutiniu devintojo Skaivokerio sagos filmo „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“ (orig. „Star Wars: The Rise of Skywalker“) anonsu.