Kino naujienos

Naująjį „Ledo šalis 2“ hitą teks išmokti ir visiems tėveliams

Praėjo jau šešeri metai, kai kino studija „Disney“ visam pasauliui pristatė magišką animacinę komediją „Ledo šalis“ (orig. „Frozen“), nors dauguma vis dar kartojame ir kartojame mintyse „Let it Go“ (liet. „Tebūnie“) dainos melodiją ar net žodžius. Ši daina tapo vienu iš visų laikų didžiausių „Disney“ muzikinių hitų, kurį mažieji vaikai klausosi pakartotinai – šiandien socialiniame tinkle „YouTube“ šis vaizdo klipas turi daugiau kaip 672 milijonus peržiūrų.

Istorijos tęsinys kino juostoje „Ledo šalis 2“ pagaliau atvyksta į Lietuvos kino centrus gruodžio mėnesį, o kartu su juo – visiškai naujas originalių dainų garso takelis. Iš viso klausytojų laukia septynios naujos dainos, o pirmąją iš jų galima išgirsti jau dabar.

Pirmadienio rytą kino studijos „Disney Animation Studios“ pristatytas vaizdo klipas jau turi surinkęs daugiau nei pusantro milijono peržiūrų. Maždaug minutės trukmės dainą „Into the Unknown“ (liet. „Į nežinią“) atlieka amerikiečių aktorė, teatro atlikėja ir dainininkė Idina Menzel. Daina pasakoja apie Elzos kelionę į užkerėtą mišką.

Vaizdo klipe pasirodo akmens trolis iš pirmojo filmo, sukėlęs problemas būdamas paslaptingas ir nepakankamai aiškus, kuris ir vėl pataria Elzai ieškoti atsakymų į klausimus. Praeitis, perspėja trolis, nėra tokia, kokia atrodo, todėl jis ragina princesę vykti į „užburtas žemes“.

Daina „Into the Unknown“ yra tik viena iš daugybės, kuri bus įtraukta į naująjį kino juostos „Ledo šalis 2“ garso takelį. Kartu su dainos vaizdo įrašu kino studija „Disney“ paskelbė visą animacinės pasakos „Ledo šalis 2“ kūrinių sąrašą.

Dainininkė Idina Menzel atlieka tris naujas dainas, kaip ir Jonathan Groff (Kristoff). Kristen Bell, Josh Gad bei Evan Rachel Wood atlieka po du kūrinius. Filmo kredituose bus nurodytos Panic! At The Disco, Kacey Musgraves bei Weezer atliekamų dainų versijos.

Kartu su trumpu dainos „Into the Unknown“ vaizdo klipu, muzikos klausymosi internetu platformoje „Spotify“ pasirodė dar dviejų, sniego senio Ofalo ir princesės Anos atliekamų dainų fragmentai. Visą albumą, kuris bus pristatytas lapkričio mėnesio pabaigoje, galima užsisakyti iš anksto.

Spotify albumo nuoroda: https://open.spotify.com/album/2IHcIquFKfLvKJARvs074p

Animacinės pasakos „Ledo šalis 2“ dainų sąrašas:

1. “All is Found” – atlieka Evan Rachel Wood

2. “Some Things Never Change” – atlieka Kristen Bell, Idina Menzel, Josh Gad bei Jonathan Groff

3. “Into the Unknown” – atlieka Idina Menzel (kartu su norvegų dainininke AURORA)

4. “When I Am Older” – atlieka Josh Gad

5. “Reindeer(s) are Better than People (Cont.)” – atlieka Jonathan Groff

6. “Lost in the Woods” – atlieka Jonathan Groff

7. “Show Yourself” – atlieka Idina Menzel ir Evan Rachel Wood

8. “The Next Right Thing” – atlieka Kristen Bell

9. “Into the Unknown” – atlieka Panic! At The Disco

10. “All is Found” – atlieka Kacey Musgraves

11. “Lost in the Woods” – atlieka Weezer

Lietuviškai dubliuota animacinė nuotykių komedija „Ledo šalis 2“ kinuose nuo gruodžio 25 d.

Naujasis „Žvaigždžių karų“ anonsas pristato svarbiausią mūšį tarp Gėrio ir Blogio

18.10.2019, Kino naujienos
Šią savaitę „Žvaigždžių karų“ gerbėjai buvo apdovanoti paskutiniu devintojo Skaivokerio sagos filmo „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“ (orig. „Star Wars: The Rise of Skywalker“) anonsu.