Kino naujienos

James Cameron: naujasis Terminatorius nestokoja įtampos bei nervingumo

Filmų kūrėjas James Cameron teigia, kad naujausia Terminatoriaus franšizės dalis, kino juosta „Terminatorius: tamsus likimas“ (orig. „Terminator: Dark Fate“), bus niūresnė ir grubesnė nei ankstesni filmai.

64-erių metų režisierius grįžta prie gerbėjų pamėgtos serijos, kurią jis sukūrė dar 1984 m., pristatydamas pasauliui mokslinę fantastiką „Terminatorius“.

Naujasis filmas, kurio režisūra buvo patikėta veiksmo komedijos „Deadpool“ autoriui Tim Miller, iš naujo nušvies trijų paskutinių dalių įvykius, įskaitant 2003-ųjų metų „Terminatorius 3: mašinų prisikėlimas“, 2009-ųjų „Terminatorius: išsigelbėjimas“ bei 2015-ųjų „Terminatorius 5“.

James Cameron, kuris prodiusuoja veiksmo filmą „Terminatorius: tamsus likimas“ ir prisidėjo prie jo istorijos išvystymo, mano, kad šis filmas yra tiesioginis 1991-ųjų metų kino juostos „Terminatorius 2: paskutinio teismo diena“ tęsinys.

„Manau, toniškai, kas padaro šį filmą tiesioginiu „T1“ ir „T2“ tęsiniu, yra lygiai tiek pat susiję su stiliumi, kiek ir pačiu pasakojimu: jis niūrus, drąsus, intensyvus ir labai įtemptas.“ – teigia filmo kūrėjas.

„Visa istorija įvyksta per 36 valandas. Tai nėra grandiozinė ar sudėtinga istorija. Ji tiesiog sutelkta į personažus, bet nestokoja įtampos bei nervingumo.“ – pridūrė jis.

J. Cameron teigimu, naujasis filmas pratęs Saros Konor (akt. Linda Hamilton) bei Džono Konor istorijas ir pristatys labai skirtingą T-800 roboto versiją, kurios vaidmenį franšizėje jau daugelį metų atlieka veiksmo filmų žvaigždė Arnold Schwarzenegger.

„Mes tęsime Saros istoriją, Džono istoriją ir T-800 tikrai sugrįš – tik kitoks T-800 su labai skirtinga role, kurios ankščiau nematėme.“ – sakė J. Cameron.

Mokslinė fantastika „Terminatorius: tamsus likimas“ Lietuvos kinuose nuo lapkričio 1 d.

Naujasis „Žvaigždžių karų“ anonsas pristato svarbiausią mūšį tarp Gėrio ir Blogio

03.06.2019, Kino naujienos
Šią savaitę „Žvaigždžių karų“ gerbėjai buvo apdovanoti paskutiniu devintojo Skaivokerio sagos filmo „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“ (orig. „Star Wars: The Rise of Skywalker“) anonsu.