Kino naujienos

Kompanijos 20-metį „ACME Film“ pažymės filmuodama komediją apie vestuves

1999 m. pavasarį įkurta kompanija UAB „ACME Film“ mini savo veiklos dvidešimtmetį ir imasi naujo ambicingo projekto – komedijos apie lietuviškas, bet netradicines vestuves. Juosta pasakos apie paprastą lietuvišką šeimą, besiruošiančią mylimos dukters vestuvėms. Viskas būtų nuostabu, jei ne viena „smulkmena“: išsvajotasis žentas kilęs iš egzotiško krašto. Jį pagaliau išvydus, konservatyvius tėvus ištinka šokas. O tuomet prasideda ištisa virtinė nuotykių, nesusipratimų ir komiškų situacijų, kylančių iš kultūrinių bei socialinių skirtumų, įsišaknijusių stereotipų ir nepagrįstų baimių.

Naująją juostą, humoro forma priminsiančią, kaip svarbu atvira širdimi priimti kitokią kultūrą, prodiusuoja sėkmingiausių lietuviškų filmų prodiuseris Žilvinas Naujokas („Ir visi jų vyrai“, „Tadas Blinda. Pradžia“, „Tarp pilkų debesų“) bei Ričardas Marcinkus ( „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“, „Pakeliui“).

Į režisieriaus kėdę sės Simonas Aškelavičius („Poilsiautojai: pavydo žaidynės“, „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“, „Valentinas vienas“, TV serialas „Dar pažiūrėsim“). Filmo premjera kino teatruose numatoma kitų metų vasario mėnesį.

Ši komedija yra vienas iš trijų filmų, kuriuos šiemet planuoja filmuoti „ACME Film“. Taip pat, po sėkmingo pernykščio bendradarbiavimo su Lietuvos kino centru, kuriant ir platinant juostą „Ir visi jų vyrai“, šiais metais „ACME Film“ vysto du LKC scenarijaus rašymui paremtus filmus.

Didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse „ACME Film“ savąją istoriją skaičiuoja nuo 1999 m. kovo 5 dienos. Jau pirmaisiais veiklos metais kompanija sėkmingai augo, plėtė veiklą Lietuvoje, o vėliau žengė į Latvijos ir Estijos kino rinką. Šiuo metu „ACME Film“ užima maždaug trečdalį visos Baltijos šalių rinkos ir yra daugiausiai filmų visose Baltijos šalyse pristatanti kompanija.

Naujasis „Žvaigždžių karų“ anonsas pristato svarbiausią mūšį tarp Gėrio ir Blogio

10.04.2019, Kino naujienos
Šią savaitę „Žvaigždžių karų“ gerbėjai buvo apdovanoti paskutiniu devintojo Skaivokerio sagos filmo „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“ (orig. „Star Wars: The Rise of Skywalker“) anonsu.