Kino naujienos

Naujasis „Tamsusis Feniksas“ anonsas parodo Džinės Grei galias galinčias pražudyti bet kurį Iksmeną

Fantastinio nuotykių epo „Iksmenai. Tamsusis Feniksas“ naujasis anonsas parodo, jog Iksmenai susiduria su grėsmingiausiu ir galingiausiu priešu: vienu iš savų, Džine Grei, dar žinoma Tamsiojo Fenikso vardu.

Antrajame filmo anonse Iksmenai vykdo gelbėjimo misiją kosmose, kurios metu vos nepražūsta Džinė Grei (akt. Sophie Turner) ir į jos kūną patenka paslaptinga jėga, kuri Iksmenę padaro ne tik galingesne, bet ir nestabilia.

Išlaisvinusi naujai įgytas galias Džinė tampa visiškai nekontroliuojama. Ji nuskriaudžia tuos, kuriuos ji myli, visiems laikams išskirdama Iksmenų šeimą. Ir jei to nepakanka, anonsas parodo ateivius, kurie Džinės galią nori paversti ginklu ir užvaldyti visą galaktiką.

Galiausiai naujasis „Iksmenai. Tamsusis Feniksas“ anonsas atskleidžia vieną iš labiausiai saugomų frančizės paslapčių: savo išvaizdą galinti pakeisti mutantė Mistika, kurios vaidmenį atlieka aktorė Jennifer Lawrence, miršta filme.

Šis netikėtas posūkis yra atskleidžiamas pačiose pirmose anonso akimirkose, kai kovodama su savo viduje degančia Fenikso galia, Džinė Grei užpuola Mistiką, o kiti Iksmenai, įskaitant Čarlzą Ksavjerą (akt. James McAvoy ), Pabaisą (akt. Nicholas Hoult) bei Audrą (akt. Alexandra Shipp) negali niekuo padėti.

„Na, mintis iš esmės buvo parodyti, kad tai yra filmas, kuris skiriasi nuo kitų Iksmenų filmų. Tai filmas, kuriame vyksta šokiruojantys dalykai, kur vyksta intensyvūs, dramatiški dalykai.“ – teigia filmo režisierius Simon Kinberg.

„Jei herojus nukrenta nuo pastato, jis negali nusivalyti dulkių ir tiesiog keliauti toliau. Šis filmas realistiškas ir jo pasekmė yra realybė. Dar daugiau, filmas atskleidžia, kad Tamsusis Feniksas tikrai kelia grėsmę visiškai visiems, įskaitant ir Iksmenus.“ – sako S. Kinberg, įspėdamas, jog nei vienas Iksmenas nėra saugus.

„Patyriau daug emocijų. Akivaizdu, kad buvo liūdna, nes Jennifer yra draugė. Bet aš jaučiau, kad tai yra stipriausias, dramatiškiausias filmo momentas, ir kartais tu turi priimti tokius sunkius sprendimus, kurie pasitarnauja didesnei istorijai.“ – sako režisierius, kalbėdamas apie vienos didžiausių Iksmenų filmų žvaigždžių, aktorės Jennifer Lawrence sukurto personažo pražudymą.

Mokslinės fantastikos veiksmo filmas „Iksmenai. Tamsusis Feniksas“ yra pirmoji naujausios Iksmenų trilogijos dalis ir 12-asis frančizės filmas. Antroji trilogijos dalis, kino juosta „Naujieji mutantai“, pasirodys kinuose rugpjūčio 2 d.

„Iksmenai. Tamsusis Feniksas“ visuose pasaulio kinuose startuoja jau birželio 7 d.