Kino naujienos

„Marvel“ pristatė „Keršytojai. Pabaiga“ anonsą

Kino studija „Marvel“ svarbiausio JAV sporto renginio „Super Bowl“ reklaminės pertraukėlės metu pristatė naują svarbiausio šių metų filmo „Keršytojai. Pabaiga“ (orig. „Avengers: Endgame“) vaizdo anonsą.

Trumpame vaizdo klipe išgyvenę galingiausi „Marvel“ superherojai susiduria su nepavydėtina realybe po Thanoso spragtelėjimo pirštais, filme „Keršytojai. Begalybės karas“ pražudžiusio net pusę gyvųjų organizmų visoje visatoje. Pasaulis (fone matome apleistą miestą) yra sunaikintas ir niūrus. Visi prarado draugus ir šeimas... bet ne visas viltis.

Keršytojai gavo skaudų smūgį, tačiau dabar jie persigrupuoja. Kapitonas Amerika, Geležinis žmogus (su Nebula), Toras, Roketas, Juodoji našlė, Halkas, Skruzdėliukas ir kiti likusieji gyvi Keršytojai treniruojasi ir kartu planuoja. Vis dėlto koks tiksliai yra naujasis Keršytojų planas, sužinosime tik filmo premjeros metu.

Pirmasis filmo „Keršytojai. Pabaiga“ anonsas pasirodė praeitų metų gruodžio mėnesį, tačiau kaip ir antrasis – neatskleidžia pernelyg daug detalių. Kadangi filmo „Keršytojai. Begalybės karas“ pabaigoje keletas garsių „Marvel“ superherojų pavirto dulkėmis, naujo filmo anonsuose kino studija yra priversta naudoti tik išgyvenusius personažus, kitaip rizikuotų atskleisti užslaptinto siužeto detales.

Šimtus milijonų sirgalių prie televizijos ekranų kasmet sutraukiančio amerikietiško futbolo finalo reklaminės pertraukėlės metu taip pat buvo pristatytas sekančio „Marvel“ kino visatos filmo „Kapitonė Marvel“ naujas anonsas, kuriame oro pajėgų pilotė Carol Danvers parodo „berniukams“ kas čia yra tikrasis bosas – įskaitant aktorių Samuel L. Jackson ir Jude Law personažus Nick Fury bei Yon-Rogg.

Anonsas nepateikia daug naujos informacijos ar scenų, tačiau tai įdomus 30 sekundžių klipas. Naujos informacijos stoka neturėtų pernelyg stebinti, nes filmo premjera įvyks jau po mėnesio.

Filme „Kapitonė Marvel“ Carol Danvers pirmą kartą išvysime „Marvel“ kino visatoje. Kino studija jau seniau patvirtino, jog C. Danvers tikrai pasirodys filme „Keršytojai. Pabaiga“, nors jos rolė išlieka gilioje paslaptyje.

Režisierių brolių Russo filmas „Keršytojai. Pabaiga“ sugrąžins (atgal iš dulkių) galingiausius Žemės superherojus dar vienai kovai prieš Thanosą ir, kaip atskleidžia pavadinimas, užbaigs filme „Keršytojai. Begalybės karas“ prasidėjusią Keršytojų istoriją. Šis filmas taip pat taps pirmojo „Marvel“ superherojų etapo pabaiga.

„Kapitonė Marvel“ pasirodys kinuose jau kovo 8 d., o „Keršytojai. Pabaiga“ premjera numatyta balandžio 26 d.