Kino naujienos

NASA sureagavo į „Marvel“ gerbėjų prašymą padėti Toniui Starkui

JAV valstybinė agentūra NASA, atsakinga už visas nekarines kosmoso tyrimo programas, oficialiai atsakė į linksmus „Marvel“ gerbėjų prašymus išgelbėti filme „Keršytojai: Pabaiga“ (orig. „Avengers: Endgame“) nepavydėtinoje padėtyje atsidūrusį Tonį Starką. Po daugybės mėnesių laukimo, praėjusį penktadienį kino studija „Marvel“ pagaliau pristatė pirmąjį finalinio Keršytojų filmo anonsą, kuris vos per vieną parą buvo peržiūrėtas daugiau kaip 289 milijonus kartų ir tapo nauju visų laikų anonsų peržiūrėjimo per 24 valandas rekordininku.

Nors filmo anonse yra pavaizduojamos keletas mažų, tačiau svarbių užuominų, didžiausias įvykis yra Tonio Starko, dar žinomo kaip Geležinis žmogus, likimas po įvykių filme „Keršytojai: Begalybės karas“. Primename, jog visi herojai, kurie kovėsi su Thanosu jo gimtoje Titano planetoje pavirto į dulkes, išskyrus Tonį ir Gamoros seserį Nebulą. Anonsas taip pat atskleidžia, kad Tonio įranga yra sunaikinta be galimybės suremontuoti, tad milijardierius superherojus atsidūrė itin keblioje situacijoje.

Daugelis gerbėjų spėlioja, kaip Tonis galų gale sugrįš į Žemę, nes sunku įsivaizduoti galutinę kovą be aktoriaus Robertas Downey Jr. įkūnijamo personažo, kaip ir aktorės Brie Larson vaidinančios Kapitonę Marvel, kuri įtartinai nepasirodė filmo „Keršytojai: Pabaiga“ pirmajame anonse.

Nuo tada, kai buvo pristatytas anonsas, grupė „Marvel“ gerbėjų socialinėje žiniasklaidoje susisiekė su NASA prašydami JAV agentūrą išgelbėti Geležinį žmogų nuo artėjančio pasmerkimo. Įrodydama, kad vyriausybinėms agentūroms retkarčiais leidžiama turėti humoro jausmą, NASA asmeninėje socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje parašė atsakymą.

Kad ir koks būtų juokingas NASA pasiūlymas Keršytojams mėginti užfiksuoti Tonio Starko siunčiamą pagalbos žinutę arba pradėti stebėti dangų ieškant dingusio superherojaus, jis tik parodo, kaip tvirtai „Marvel“ kino visata ir jos žymiausi herojai įsitvirtino amerikietiškoje popkultūroje. Žinoma, NASA turi svarbesnių darbų ir neketina atsakinėti į kiekvieną užklausą apie kokį nors filmą, tačiau filmui „Keršytojai: Pabaiga“ padarė išimtį, kuris galbūt – jei sulauks tokio paties pasisekimo kaip ankstesnis filmas „Keršytojai: Begalybės karas“ – jau netrukus taps didžiausiu komiksų knygų projektu kino istorijoje.

Patraukiant juokus į šoną, daug gerbėjų pagrįstai bijo artėjančios Tonio Starko mirties, nes aktorius Robert Downey Jr. yra vienas iš kelių pagrindinių „Marvel“ kino visatos veikėjų, kurių sutartys su kino studija „Marvel“ pasibaigia kartu su filmu „Keršytojai: Pabaiga“.

Vis dėlto, nors Tonis tikriausiai nepražus kol dar kartą nesusikaus su Thanosu, nėra jokios garantijos, kad jis išgyvens šią žūtbūtinę kovą, jis taip pat gali pasiaukoti dėl didesnio gėrio. Tai yra kažkas, ko Tonis nebūtų išdrįsęs padaryti pirmajame „Geležinio žmogaus“ filme, tačiau per savo kelionę „Marvel“ kino visatoje jis užaugo ir pasikeitė, todėl tikėtina, kad rizikuos dar labiau, kad išgelbėtų tuos, kurie jam rūpi labiausiai.

Filmo „Keršytojai: Pabaiga“ premjera Lietuvoje kaip ir visame pasaulyje yra numatyta balandžio 27 dieną.