Kino naujienos

Naujasis drambliuko Dambio filmo anonsas priverčia nubraukti ašarą

Fantastinis nuotykių filmas visai šeimai „Dambis“ (orig. „Dumbo“), kurį pristato išskirtinis režisierius Tim Burton, perkelia mažąjį drambliuką, turintį neįprastai dideles ausis, į didįjį kino ekraną.

Jei ir yra vienas dalykas, ką kino juostų „Vabalų sultys“ bei „Edvardas Žirkliarankis“ režisierius sugeba atlikti tiesiog idealiai, tai sukurti pasakiškai mistišką atmosferą. Naujausiame filmo anonse vaizduojamas spalvingas ir blizgantis cirkas, tikrai atitinka režisieriaus stilių.

Naujame vaizdo anonse yra pateikiama šiek tiek daugiau istorijos, sekančios aktoriaus Colin Farrell personažą, buvusią scenos žvaigždę Holtą Farrier, kuriam yra liepiama pasirūpinti keistai atrodančiu naujagimiu drambliuku.

Filmo anonse taip pat pasirodo cirko savininkas Maksas Medici (akt. Danny Devito), oro akrobatė Koletė (akt. Eva Green) ir charizmatiškasis verslininkas V. A. Vandevere (akt. Michael Keaton), kuris yra linkęs nesėkmingą cirką paversti didžiuliu pramogų pasauliu.

Tai reiškia, kad slegiami finansinių sunkumų, jie yra priversti parduoti Dambio motiną. Visa tai yra parodoma šeimos atskyrimo scenoje, kuri tikrai priverčia nubraukti ašarą, ypač matant kaip mama pro grotas su savo straubliu mėgina paskutinį kartą apkabinti savo mažylį, fone grojant norvegų dainininkės Aurora dainai „Baby Mine“ (liet. „Mano mažyli“).

Nuotykių filmas visai šeimai „Dambis“ yra vienas iš daugelio kino studijos „Disney“ klasikinių animacinių filmų, kurių naujos versijos pasirodys 2019 m.

Iškart po „Dambis“ premjeros kovo mėnesį, jau gegužę sulauksime naujo Aladino pasakojimo, o vėliau, liepos mėnesį, ir nuotykių dramos „Liūtas Karalius“.

Kino studija „Disney“ dar tolimesnėje ateityje taip pat yra numačiusi išleisti naujus „Mulan“, „Mažoji undinėlė“, „Lilo ir Stičas“ bei „101 dalmatinas“ filmus.

Mažasis drambliukas su milžiniškomis ausimis, kino juosta „Dambis“, įskris į kinus jau kovo 29 d.