Kino naujienos

Aktorė S. Turner ir Iksmenai grįžta į didįjį ekraną filme „Tamsusis Feniksas“

Aktorė Sophie Turner ir Iksmenai grįžta į didįjį kino ekraną, pristatydami mokslinės fantastikos veiksmo filmo „Tamsusis Feniksas“ (orig. „Dark Phoenix“) vaizdo anonsą, kuris tikrai nenuvilia.

Naujausias Iksmenų nuotykių epas pasakoja apie mutantę Džinę Grei (akt. S. Turner) pamažu prarandančią kontrolę vis didesnį pavojų sukeliančiai antgamtinei Fenikso galiai. Kolegos Iksmenai turės nuspręsti ar išgelbėti Džinę nuo grobuoniško Fenikso, ar apsaugoti žmones, kuriems ji kelia mirtiną pavojų.

Filmo anonse Džinė Grei pirmiausia pasirodo kaip išsigandusi jauna mergaitė, bandanti išsiaiškinti kas su ja yra ne taip. Tuo tarpu profesorius X, kurio vaidmenį atlieka nuostabusis James McAvoy, priglaudžia Džinę, patikindamas, kad viskas bus gerai.

Likusiame anonse Iksmenai pyksta ant profesoriaus X už tai ką jis padarė, o Magnetas (akt. Michael Fassbender) pasako klasikinę „Čarlzai...“ liniją. Siužetas intriguoja ir pateikia daugybę klausimų.

Ir gera žinia komiksų knygų gerbėjams: kino studija „20th Century Fox“ praneša, kad kino juosta „Tamsusis Feniksas“ bus paremta originalaus komikso siužetu, kuriame Džinę Grei užvaldo valdžios ištroškusi Fenikso galia.

Pagrindinį Džinės Grei, vieno iš sudėtingiausių superherojų vaidmenį atlieka aktorė Sophie Turner, išgarsėjusi Sansos vaidmeniu maginės fantastikos seriale „Sostų karai“.

Režisieriaus Simon Kinberg filme kartu su S. Turner išvysime aktorius Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, James McAvoy, Tye Sheridan, Alexandra Shipp, Nicholas Hoult ir Evan Peters, atkartojančius savo personažus iš ankstesnių Iksmenų serijos filmų. Naujas veidas, aktorė Jessica Chastain, kaip pranešama, pasirodys kaip paslaptinga, formą galinti pakeisti mutantė.

Kino juosta „Tamsusis Feniksas“ taps pirmąją naujos Iksmenų trilogijos dalis ir 12-asis Iksmenų franšizės filmas. Antroji šios trilogijos dalis „Naujieji mutantai“ (orig. „The New Mutants“) pasirodys kinuose jau kitų metų vasarą, ir aktorei Maisie Williams prisijungus prie Iksmenų komandos, „Sostų karų“ sesės Sansa ir Arija vėl pasirodys kartu.

Mokslinės fantastikos veiksmo filmas „Tamsusis Feniksas“ kinuose jau nuo birželio 7 d.