Kino naujenos

„Atvykimo“ kūrėjai grįžta su nauju fantastiniu trileriu „Brolis“: naujoką pagrindiniam vaidmeniui parinko ne be reikalo

Kino hitų „Atvykimas“ ir „Keisti dalykai“ prodiuseriai į didžiuosius ekranus jau šiandien grįžta su nauju mokslinės fantastikos filmu „Brolis“. Nors juostą patikėta režisuoti debiutuojantiems dvyniams Joshui ir Jonathanui Bakeriams, jiems pavyko prisivilioti puikiai pažįstamų aktorių: Dennisą Quaidą, Jamesą Franco, Zoe Kravitz. „Kai pasiūlai žmonėms kažką naujo, neįprasto ir kieto, jie nedvejodami sutinka tapti to dalimi“, – intriguoja vienas iš brolių.

J. Bakeris sako, kad jų projektas yra lyg šviežias oro gūsis, todėl aktorių komandą surinkti buvo labai nesunku.

„Svarbiausia mokėti papasakoti, ko nori iš aktorių. Tuomet belieka žiūrėti, kaip dirba profesionalai ir tuo gėrėtis.  Tačiau pagrindiniam vaidmeniui ieškojome jauno ir dar neatskleisto talento, norėjome, kad žiūrovai neturėtų jokių išankstinių nusistatymų. Todėl Mylesui Truittui teko varžytis su keliais šimtų kitų aktorių, kol galiausiai pagrindinis vaidmuo teko jam. Pamatysite jo talentą ir pamilsite šį vaikiną. Ypač pažvelkite į jo akis – būtent jos ir jų skleidžiama branda mus ir sužavėjo labiausiai“, – sako režisierius.

Trileris „Brolis“ pasakos apie įvaikintą dvylikametį Ilajų (jį ir vaidina minėtasis M. Truittas), kuriam vieną dieną nutinka du ypatingi dalykai.

Apleistame pastate paauglys randa kelis negyvus kūnus keistomis uniformomis ir dar keistesniais, akivaizdžiai nežemiškos kilmės ginklais. Neatsispyręs pagundai, berniukas vieną ginklą pasiima. O vakare, namuose jis sutinka po šešerių metų iš kalėjimo sugrįžusį savo vyresnį įbrolį Džimį (aktorius Jackas Reynoras).

Tada paaiškėja, kad vietiniam nusikaltėliui Teilorui (aktorius Jamesas Franco) Ilajaus brolis Džimis skolingas 50 tūkst. dolerių, kuriuos Teiloras pasiryžęs pasiimti, nevengdamas jokių priemonių. Negalėdamas ramiai stebėti, kaip grasinama jo broliui, Ilajus panaudoja surastą ginklą. O tada reikalai ima ristis žemyn ir keistyn. Brolius ima gaudyti Teiloro gauja, FTB pareigūnai, o svarbiausia – padarai, kuriems priklauso galingasis ginklas.

Intriguojantis mokslinės fantastikos trileris „Brolis“ Lietuvos kino teatruose jau nuo šiandien, rugsėjo 7 dienos.