Kino naujenos

Aktorė E. Blunt bijojo dėl savo gyvybės filmuojant miuziklą „Merė Popins sugrįžta“

Nusprendus filmuotis kino studijos „Disney“ 1964 metų miuziklo-pasakos „Merė Popins“ tęsinyje, kino juostoje „Merė Popins sugrįžta“ (orig. „Mary Poppins Returns“), turėtum žinoti, jog šiek tiek laiko teks praleisti ore, kas pagrindinį pasakos vaidmenį atliekančiai aktorei Emily Blunt tapo tikru iššūkiu.

Kalbėdama apie savo personažą aktorė E. Blunt atskleidė, kad filmo „Merė Popins sugrįžta“ filmavimo aikštelėje atkartojant puikiai visiems kino gerbėjams žinomą Merės Popins skrydį su skėčiu, ji manė, kad gali mirti – ir ne veltui, nes aktorė kabojo ore net 15 metrų aukštyje.

„Aš nesu didžiulio aukščio draugė ir tai buvo vienas iš tų dalykų, kur jie pakelia tave virvėmis į orą, ir tenka laukti, kol jie pradės filmuoti. Tuo metu atrodo, kad šis momentas tęsiasi amžinybę.“ – teigia E. Blunt.

Ji pridūrė, kad vietoje to, kad žiūrėtų į ant žemės stovintį savo kolegą, aktorių Lin-Manuel Miranda, kol ji buvo „aukščiau nei medžių viršūnės“, ji tiesiog praleido visą tą laiką laikydama pakėlusi galvą, ir negalima jos kaltinti, nes daugelis žmonių bijotų pažiūrėti žemyn.

Filmo „Merė Popins sugrįžta“ anonsas, pasirodęs „Oskarų“ metu, parodo, kad tęsinys nežada niekuo nenusileisti „Disney“ originalui – veiksmas prasideda praėjus 20 metų po to, kai stebuklingoji auklė atsisveikino su Benksų šeima.

Tęsinyje, sutuoktinių Benksų poros vaikai – Maiklas (akt. Ben Whishaw) ir Džeinė (akt. Emily Mortimer) jau užaugo ir suaugo, o Maiklas su trimis vaikais ir jų namų šeimininke Ellen (akt. Julie Walters) vis dar gyvena Vyšnių gatvelėje.

Po to, kai Maiklas susiduria su skaudžiu praradimu, paslaptingoji auklė Merė Popins sugrįžta į Benksų šeimos gyvenimą ir, kartu su optimistišku gatvių šviestuvų meistru Džeku (akt. Lin-Manuel Miranda), panaudodama savo unikalius magiškus sugebėjimus padeda šeimai iš naujo atrasti džiaugsmą ir stebuklus, kurių taip trūksta jų gyvenime.

Filmo „Merė Popins sugrįžta“ premjera Lietuvoje jau gruodžio 28 d.