Kino naujenos

„Skruzdėliukas ir Vapsva“ tampa tikrais vaiduoklių medžiotojais

Naujausioje kino studijos „Marvel“ komiksų dalyje „Skruzdėliukas ir Vapsva“ (orig. „Ant-man and the Wasp“) pagrindinių superherojų vaidmenis atliekantys aktoriai Paul Rudd ir Evangeline Lilly nebijo jokių vaiduoklių – arba šiuo atveju vieno vaiduoklio.

Patys mažiausi „Marvel“ kino visatos superherojai naujai pasirodžiusiame vaizdo klipe planuoja kaip galėtų įveikti naująjį piktadarį – Vaiduoklį – sudarydami darbų sąrašą.

„Jei nori padaryti kažką teisingai, reikia sudaryti sąrašą.“ – sako Skruzdėliukas (akt. Paul Rudd). Pirmas žingsnis yra susijungti į komandą su Vapsva, kurį išduoda filmo pavadinimas; antras žingsnis apimą kovą su Vaiduokliu; ir galiausiai, trečias žingsnis, tiksliau, antro žingsnio A dalis yra sužinoti kur randasi Vaiduoklis – nebūtinai tokia tvarka.

Filmo „Skruzdėliukas“ tęsinyje Vapsva privalo išgelbėti savo motiną (akt. Michelle Pfeiffer). Vaizdo klipas taip pat parodo, jog Vaiduoklis naudoja iš daktaro Henko Pymo (akt. Michael Douglas) pavogtą „Pym“ technologiją, kuri piktadariui leidžia pereiti kiaurai per kietus daiktus.

Savo asmeninėje „Twitter“ paskyroje režisierius Peyton Reed pasidalino su filmą nekantraujančiais išvysti fanais, kad Vaiduoklio personažas gali būti vyras, moteris, bet kas, todėl filmo kūrybinei grupei pasirodė įdomiau pakviesti vaidinti moterį – aktorę Hannah John-Kamen.

„Vaiduoklio pagrindinė galia yra gebėjimas „pranykti“, leidžiantis judėti per kietą materiją.“ – teigia režisierius P. Reed. „Ir ši galia turi įvairias keistas versijas – su kuriomis Skruzdėliukui ar Vapsvai susidoroti gana sunku.“ – priduria režisierius.

Naujausioje „Marvel“ kino visatos dalyje „Skruzdėliukas ir Vapsva“ taip pat išvysime aktorius Walton Goggins, Laurence Fishburne, Michael Pena, T.I., Judy Greer, David Dastmalchian bei Randall Park.

Mokslinės fantastikos nuotykių filmas „Skruzdėliukas ir Vapsva“ kinuose nuo liepos 6 d.