Trileris

N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Baltijos kino dienos'20: Skandinaviška tyla
Baltijos kino dienos'20: Scandinavian Silence
Tai psichologinė drama su trilerio elementais, apie du žmones, vienijamus smurto persunktos praeities. Brolio ir sesers kelionę per praeitį link žaizdų gijimo lydi pasirinkimai, amžiams pakeisiantys jų likimus.
Kino teatruose nuo: 25.08.2020, Trukmė: 1h 15 min
Žanras: Drama, trileris
Žiūrovams nuo 16 metų
Forpostas
The Outpost
Nuo liepos 24 dienos kino teatruose, visų veiksmo filmų gerbėjų, laukia itin stipraus emocinio užtaiso karinis trileris – „Forpostas“.
Kino teatruose nuo: 24.07.2020, Trukmė: 2h 05 min
Žanras: Veiksmo, trileris
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Grenlandija: išlikimas
Greenland
Apokaliptinis trileris „Grenlandija: išlikimas“: paskutinės Žemės valandos prieš smogiant kometai. Vienintėlė saugi vieta - Grenlandija. Mokslininkai jau seniai seka artimajame kosmose praskriejančius asteroidus bei kometas, siekdami numatyti, kuris iš jų gali kelti grėsmę mūsų planetai.
Kino teatruose nuo: 13.08.2020, Trukmė: 1h 59 min
Žanras: Veiksmo, trileris
Vaidina:
Gerard Butler
Žiūrovams nuo 16 metų
Įtūžęs
Unhinged
Nėra nieko pavojingesnio už žmogų, kurio įtūžis pasiekė piką. Ypač, jeigu gyvenimas nepagailėjo jam smūgių ir jis nebeturi ką prarasti. Būtent tokiu pasirodo esąs spūstyje stovinčio automobilio vairuotojas (akt. Russell Crowe), įsivėlęs į konfliktą su šalia važiuojančia vieniša motina Reičel (akt. Caren Pistorius).
Kino teatruose nuo: 31.07.2020, Trukmė: 1h 31 min
Žanras: Trileris
Vaidina:
Russell Crowe
Žiūrovams nuo 16 metų
Karo šmėklos
Ghosts of War
Šiurpą kelianti siaubo drama „Karo šmėklos“ nukelia į Antrojo Pasaulinio karo pabaigą, kur penki kovų užgrūdinti amerikiečių kariai yra paskiriami apginti prabangią rezidenciją Prancūzijos kaime. Jie mano, jog ši vietovė bus okupuota vyriausiojo nacių kariuomenės vado, tad ruošiasi slaptai ir pavojingai kovai prieš beširdžius fašistus.
Kino teatruose nuo: 14.08.2020, Trukmė: 1h 34 min
Žanras: Siaubo, trileris, karinis
Žiūrovams nuo 16 metų
Mirtina nuoma
The Rental
Nuo miesto pavargę dvi porelės nutaria trumpam atitrūkti nuo kasdienių reikalų ir savaitgalį praleisti gamtoje. Ieškodami tinkamos vietos, bičiuliai netrukus negali patikėti savo sėkme: tarp nuobodžių ir vienodų trumpalaikės nuomos skelbimų jie aptinka pasakiškai atrodantį namelį ant vandenyno kranto.
Kino teatruose nuo: 31.07.2020, Trukmė: 1h 28 min
Žanras: Siaubo, trileris
Režisierius:
Dave Franco
Vaidina:
Alison Brie
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Power Hit Radio premjera: TENET
Power Hit Radio premjera: TENET
Žiūrovus visame pasaulyje pribloškusio kino filmo „Pradžia“ (Inception) dešimties metų jubiliejaus proga, originalusis kino standartus laužantis režisierius Christopheris Nolanas sugrįžta su nauja realybę į šipulius daužančia juosta „Tenet“.
Kino teatruose nuo: 26.08.2020, Trukmė: 2h 30 min
Žanras: Veiksmo, drama, trileris
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Pradžia
Inception
Kino standartus laužantis režisierius Kristopheris Nolanas 10 metų jubiliejaus proga į didžiuosius ekranus gražina naujausiomis vaizdo technologijomis atnaujintą fantastinį specialiųjų efektų filmą „Pradžia“. Pamatykite jį tokį, kokiam pasirodyti jam ir buvo lemta! Sapnas. Idėja. Mintis. Ar gali mus supantis pasaulis būti nerealus?
Kino teatruose nuo: 14.08.2020, Trukmė: 2h 37 min
Žanras: Trileris, mistinis
Žiūrovams nuo 16 metų
Traukinys į Busaną 2: Pusiasalis
Train to Busan 2: Peninsula
Prieš ketverius metus Korėjos pusiasalį nusiaubęs klaikus virusas daugumą žmonių pavertė zombiais. Ištrūkti iš nelaimės zonos pavyko tik nedaugeliui. Korėjiečių jūrų pėstininkų kapitonas Jung-seokas (aktorius Dong-Won Gang) yra vienas iš laimingųjų, pabėgusių į Honkongą.
Kino teatruose nuo: 14.08.2020, Trukmė: 1h 56 min
Žanras: Siaubo, trileris
Žiūrovams nuo 16 metų
Uždraustoji zona
Zapretnaya Zona
1989 metais, 50 kilometrų atstumu nuo Černobylio, grupė draugų išsiruošia į žygį. Plaukdami plaustu upe, jaunuoliai nuklysta nuo iš anksto pasirinkto maršruto ir patenka į uždraustąją zoną. Visiškai atsitiktinai, ant jaunimo sąžinės gula svetima mirtis ir svetimi pinigai. Toliau įvykiai klostosi nenuspėjamai...
Kino teatruose nuo: 07.08.2020, Trukmė: 1h 30 min
Žanras: Trileris