Drama

N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Išgyventi vasarą
Summer Survivors
Tikrai ne visiems – tik gero kino žiūrovams. Apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ laureatės Marijos Kavtaradzės debiutas pripažintas geriausiu Baltijos šalių filmu, sulaukė didžiulio susidomėjimo tarptautiniuose kino festivaliuose.
Kino teatruose nuo: 19.04.2019, Trukmė: 1h 31 min
Žanras: Komedija, drama
Režisierius:
Marija Kavtaradzė
Žiūrovams nuo 16 metų
M-1 Plius kino premjera: Rocketman
M-1 Plius premiere: Rocketman
Kultinės Elton John dainos garbei pavadintas filmas „Rocketman“ nušvies berniuku iš niekur buvusio Reginaldo Dwighto kelionę muzikos Olimpo link ir virsmą pasaulinio lygio žvaigžde – Eltonu Johnu.
Kino teatruose nuo: 05.06.2019, Trukmė: 2h 01 min
Žanras: Drama, biografinis
Žiūrovams nuo 16 metų
Mes visada gyvenome pilyje
We Have Always Lived in the Castle
Seserys Meriketė ir Konstancija (aktorės Taissa Farmiga ir Alexandra Daddario) bei ligotas jų dėdė Džiulijanas (akt. Crispin‘as Glover‘is) yra vieninteliai Blekvudų šeimos nariai, išgyvenę siaubingą tragediją: prieš penkerius metus kažkas išnuodijo visą jų šeimą.
Kino teatruose nuo: 24.05.2019, Trukmė: 1h 30 min
Žanras: Drama, trileris, mistinis
Žiūrovams nuo 16 metų
Mumbajaus viešbutis
Hotel Mumbai
2008 metų lapkričio 26 diena. Grupė organizuotų teroristų įvykdo 12 gerai suplanuotų sprogdinimų ir išpuolių Mumbajuje. Per keturias dienas trukusią ataką žuvo 174 žmonės, dar 300 sužeistų. Viena pagrindinių išpuolio vietų – prabangus „The Taj Mahal Palace“ viešbutis, kuriame nugriaudėjo net šeši sprogimai.
Kino teatruose nuo: 10.05.2019, Trukmė: 2h 05 min
Žanras: Drama, trileris
Žiūrovams nuo 16 metų
Ričardas atsisveikina
Richard Says Goodbye
Nuo gegužės 17 dienos Lietuvos kino teatruose išvysime talentingąjį Džonį Depą (Johnny Depp) prestižinio koledžo profesoriaus vaidmenyje filme „Ričardas atsisveikina“, kuriam pats gyvenimas paruošė iš koto verčiančias staigmenas. Ilgus metus profesorius Ričardas stengėsi būti kitiems pavyzdžiu, gyventi dorai ir sąžiningai.
Kino teatruose nuo: 17.05.2019, Trukmė: 1h 30 min
Žanras: Komedija, drama
Vaidina:
Johnny Depp
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Saulė irgi žvaigždė
Sun Is Also a Star, The
Užkietėjusį romantiką Denielį ir tvirtą pragmatikę Natašą (aktoriai Charles‘as Melton‘as ir Yara Shahidi) suveda atsitiktinumas. Bent jau taip galvoja Nataša. Denielis įsitikinęs, kad dėl to kaltas likimas. Siekdamas tai įrodyti, vaikinas pažada, kad vos per vieną dieną Nataša jį įsimylės.
Kino teatruose nuo: 17.05.2019, Trukmė: 1h 40 min
Žanras: Drama, romantinis
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Trys žingsniai iki tavęs
Five Feet Apart
Kaip ir dauguma paauglių, septyniolikmetė Stela (akt. Haley Lu Richardson) – nuo kompiuterio priklausoma vlogerė, dievinanti savo draugus. Priešingai negu dauguma bendraamžių, mergina dienas leidžia ligoninėje, taikstydamasi su džiaugsmo nekeliančia cistinės fibrozės diagnoze.
Kino teatruose nuo: 03.05.2019, Trukmė: 1h 56 min
Žanras: Drama, romantinis