Komedija

N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Ištekėti per naktį 2
Odnoklassnitsy 2
Po pernykščių itin komplikuotų, bet galų gale sėkmingai įvykusių Katios (aktorė Olga Kuzmina) vestuvių, naujai iškepta žmona ir trys jos draugės vėl gyvena įprastus gyvenimus. Katia mėgaujasi santuoka, Vika (akt.
Kino teatruose nuo: 10.03.2017, Trukmė: 1h 30 min
Žanras: Komedija
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Du loterijos bilietai
KP17: Two Lottery Tickets
Kažkur Dievo užmirštame Rumunijos krašte gyvena iš prigimties kvailas Dinelis. Laimė nuo jo nusisuko seniausiai. Jo garaže savo metalo laužą palieka tik nevykėliai, o kuklaus užmokesčio vos pakanka alaus bokalui. Būtent dėl alaus Dinelį paliko žmona ir išvyko į Italiją ieškoti geresnio gyvenimo.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 26 min
Žanras: Komedija
N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
KP17: Laukinių žmonių medžioklė
KP17: Hunt for the Wilderpeople
Vienas juokingiausių 2016 metų filmų. Repo muzikos ritmus pamėgęs neprognozuojamo charakterio paauglys ir sunkiai sukalbamas, šiurkštus, nepalaužiamas vienišas medžiotojas išeina į Naujosios Zelandijos mišką nė nenutuokdami, kad jų visuotinę paiešką paskelbs policija ir vaikų teisių apsaugos tarnyba.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 41 min
Žanras: Komedija
N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
KP17: Pasiklydę Paryžiuje
KP17: Lost in Paris
Po dar kino teatre „Lietuva“ juokinusio „Ledkalnio“, „Kino pavasarį“ atvėrusios „Rumbos“, linksmų „Fėjos“ gaudynių dabar Fiona vaidina išsiblaškiusią keliautoją, o Dominique’as persirengia spalvingu benamiu valkata. Jie susitinka romantiško Paryžiaus gatvėse. Kanados bibliotekoje dirbanti Fiona sulaukia tetos laiško iš Paryžiaus.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 22 min
Žanras: Komedija
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Tobuli melagiai
KP17: Perfect Strangers
Nacionaliniu fenomenu vadinama ir gausybę bilietų Italijos kino teatruose pardavusi dramedija užduoda paprastą klausimą: kaip gerai pažįstate savo geriausią draugą ar vyrą (žmoną)?
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 37 min
Žanras: Komedija
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Laimingas bilietas
VEZUČIJ SLUČAJ!
Netrukus kinuose bus pristatyta iš koto verčianti veiksmo komedija „Laimingas bilietas“. Šio filmo scenarijų sukūrė jau pagarsėjęs autorių duetas Žora Kryžovnikovas ir Aleksejus Kazakovas, kurių kūrybos krepšelyje tokie sėkmingi projektai, kaip „Karti karti...“, „Karti karti...2“ ir „Pati geriausia diena“.
Kino teatruose nuo: 17.03.2017, Trukmė: 1h 35 min
Žanras: Komedija, veiksmo komedija
Įvairaus amžiaus žiūrovams
Lego Betmenas. Filmas (dubliuotas)
The Lego Batman Movie (dubbed)
„Lego filmui“ sulaukus triuškinančios sėkmės visame pasaulyje, iš daugybės jo herojų savo atskiro filmo pirmasis sulaukė ne kas kitas, o iš pažiūros niūrusis kovotojas su blogiukais – Betmenas. Gothame bręsta nelinksmos permainos. Miesto tvarkai ir ramybei ima grasinti piktasis Juokdarys.
Kino teatruose nuo: 10.02.2017, Trukmė: 1h 44 min
Žanras: Komedija, animacija, animacinė komedija
Žiūrovams nuo 16 metų
Patruliai
Chips
Ramų Kalifornijos kelių policijos skyriaus gyvenimą ima drumsti paslaptinga motociklininkų gauja. Jiems sutramdyti metami šviežiai iškepti Kalifornijos greitkelių patruliai - dėl begalės kaulų lūžių karjerą baigti priverstas profesionalus motociklininkas Džonas Beikeris (aktorius Dax‘as Shepard‘as) ir Frenkas “pončas” Pončarello (akt.
Kino teatruose nuo: 24.03.2017, Trukmė: 1h 40 min
Žanras: Komedija, veiksmo, veiksmo komedija
Režisierius:
Dax Shepard
Žiūrovams nuo 16 metų
Traukinių žymėjimas 2
T2: Trainspotting
1996 m. britų režisierius Danny‘is Boyle‘as, ekranizavęs Irving‘o Welsh‘o romaną „Trainspotting“, įrašė savo vardą į kino istoriją.
Kino teatruose nuo: 10.03.2017, Trukmė: 1h 57 min
Žanras: Komedija, drama, trileris, kriminalinis
Režisierius:
Danny Boyle
Vaidina:
Ewan McGregor
Įvairaus amžiaus žiūrovams
Vajana (dubliuotas)
Moana (dubbed)
Prieš tris tūkstančius metų Ramųjį vandenyną skersai ir išilgai išmaišę drąsiausi pasaulio jūrininkai rado daugybę nuostabiausių salų ir kerinčio grožio gamtos kampelių. O dabar atėjo eilė narsiai mergaitei, vardu Vajana, keliauti į platųjį pasaulį ir išgelbėti savo tautą.
Kino teatruose nuo: 25.11.2016, Trukmė: 1h 53 min
Žanras: Komedija, animacija, šeimos