Animacija

N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Baltoji iltis (dubliuotas)
White Fang (dubbed)
Dirbęs prie tokių Holivudinių kino projektų kaip „Geležinis žmogus 3“ (angl. „Iron Man 3“), „Devintasis“ (angl. „9“) bei „Linksmosios pėdutės“ (angl. „Happy Feet 2“), „Oskarą“ už geriausią 2013 m. trumpametražį animacinį filmuką „Ponas Hublotas“ (angl. „Mr.
Kino teatruose nuo: 09.11.2018, Trukmė: 1h 25 min
Žanras: Animacija, nuotykių
Įvairaus amžiaus žiūrovams
Didysis kačių pabėgimas (dubliuotas)
Cats (dubbed)
Didžiuliame mieste, aukštai dangoraižyje esančiame bute gyvena du katinai – tėvas ir sūnus. Jų katiniškos dienos bėga maloniai ir be rūpesčių: valgyti visuomet paduota, iš aukštai viskas matosi, o kad nėra galimybės išeiti į lauką, tai tik dar vienas papildomas pliusas – juk lauke tyko tiek pavojų! Tiesa, taip galvoja tik tėtis.
Kino teatruose nuo: 05.10.2018, Trukmė: 1h 27 min
Žanras: Animacija, šeimos
Įvairaus amžiaus žiūrovams
Mažoji pėda (dubliuotas)
Smallfoot (dubbed)
Linksmas animacinis nuotykis visai šeimai, Didžiapėdžio legendą pasakojantis aukštyn kojom: kaip jaunasis sniego žmogus Jetis sutinka tą, ką manė neegzistuojant - Žmogų.
Kino teatruose nuo: 19.10.2018, Trukmė: 1h 36 min
Žanras: Komedija, animacija, šeimos
Įvairaus amžiaus žiūrovams
Princas Žavusis (dubliuotas)
Charming (dubbed)
„Princas Žavusis“ – šmaikšti ir nuotaikinga animacinė komedija, kurioje trys princesės – Pelenė, Mieganti Gražuolė ir Snieguolė – sužino, kad yra įsimylėjusios TĄ PATĮ princą. Netikėta? Tai ne kas kita, kaip naujas „Šreko“ prodiuserio darbas! Princas Žavusis nešiojasi prakeiksmą nuo pat vaikystės – visos merginos jį įsimyli iš pirmo žvilgsnio!
Kino teatruose nuo: 26.10.2018, Trukmė: 1h 30 min
Žanras: Komedija, animacija, šeimos
Įvairaus amžiaus žiūrovams
Troliai Mumiai ir žiemos pasaka (dubliuotas)
Moomins and the Winter Wonderland (dubbed)
Toli toli, už devynių jūrų, stebuklingoje šalyje gyvena mieli padarėliai – Troliai Mumiai. Mums, žmonėms, jie šiek tiek panašūs į ant dviejų kojų vaikščiojančius begemotukus. Bet, žinoma, jei tai pasakytumėte jiems, Troliai Mumiai įsižeistų. Bet juk jūs jiems to nesakysite, tiesa?
Kino teatruose nuo: 16.11.2018, Trukmė: 1h 22 min
Žanras: Animacija, nuotykių, šeimos