Greitai matysite

N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Terminatorius 2. Paskutinio teismo diena 3D
Terminator 2: Judgment Day 3D
Kai prieš visą ketvirtį amžiaus filme “Terminatorius 2. Paskutinio teismo diena” išgirdome geležinę misterio Visata frazę „I‘ll be back“ („Aš sugrįšiu“), nė numanyti negalėjome, kad ji mus vėl pasieks iš ekranų.
Kino teatruose nuo: 25.08.2017, Trukmė: 2h 17 min
Žanras: Veiksmo, fantastinis, mokslinė fantastika
Režisierius:
James Cameron
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Stiklo pilis
Glass Castle
„Stiklo pilis“ – rašytojos Jeannette Walls to paties pavadinimo autobiografijos, išleistos 2005 m., ekranizacija. Antroji iš keturių vaikų, rašytoja (kurią filme vaidina „Oskaro“ laureatė Brie Larson) augo socialiai sudėtingoje šeimoje. Tėvas Reksas (akt. Woody‘is Harrelsonas) buvo alkoholikas, motina Rozmerė (akt.
Kino teatruose nuo: 25.08.2017, Trukmė: 2h 07 min
Žanras: Drama, biografinis, biografinis vaidybinis filmas
Režisierius:
Destin Daniel Cretton
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Baris Sylas: Amerikos sukčius
American Made
Trileris „Baris Sylas: Amerikos sukčius“ pasakoja painią, paslaptingą, neįtikėtiną ir tikrą istoriją. Pagrindinis jos herojus – pilotas Baris Sylas (aktorius Tom‘as Cruise‘as). Pilotuoti lėktuvą Išmokęs vos 15-os metų, devintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje Baris buvo vienas geriausių aviakompanijos TWA lakūnų.
Kino teatruose nuo: 25.08.2017, Trukmė: 1h 54 min
Žanras: Trileris
Režisierius:
Doug Liman
Vaidina:
Tom Cruise
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Lūšna turtuolių rajone
Hampstead
Tikrų įvykių įkvėpta istorija, įrodanti, kad meilė amžiaus neturi. Ir rasti ją galima netikėčiausiose vietose. Amerikietės Emilės Walters (akt. Diane Keaton) gyvenimas sudėtingas. Palaidojusi vyrą ir įsikūrusi žaviuose apartamentuose vaizdingo Heath miestelio pakraštyje, ji neranda sau vietos.
Kino teatruose nuo: 25.08.2017, Trukmė: 1h 42 min
Žanras: Drama
Įvairaus amžiaus žiūrovams
Operacija „Riešutai“ 2 (dubliuotas)
The Nut Job 2: Nutty by Nature (dubbed)
Neprivalai būti didelis, kad būtum didvyris! Voveriukas Surlis ir jo gauja grįžta naujuose filmo „Operacija „Riešutai“ 2“ nuotykiuose. Jau pažįstami istorijos herojai džiaugiasi gyvenimu iš banko plėšikų atkovotoje riešutų parduotuvėje. Tačiau galiausiai jie nusprendžia grįžti į gamtą – Laisvės parką.
Kino teatruose nuo: 25.08.2017, Trukmė: 0h 01 min
Žanras: Animacija, animacinis nuotykių, šeimos
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
„Terminatorius 1 ir 2“ maratonas
„Terminator 1 and 2“ marathon
Legendinis Arnoldas Schwarzeneggeris ir jo kultinis terminatorius (angl. „the Terminator“) sugrįžta į kino ekranus!!! Tik rugpjūčio 26-27 dienomis ir tik „Forum Cinemas“ kino teatruose visoje Lietuvoje Jums bus suteikta išskirtinė galimybė pirmą kartą didžiuosiuose kino ekranuose pamatyti du pirmus ir pačius geriausius Jameso Camerono režisuotus „Terminatoriaus“ franšizės filmus. „Terminatoriaus“ mini-maratono metu žiūrovų lauks ne vien 1984 metais gimęs režisieriaus Jameso Camerono fantazijos vaisius, kuriame pirmąkart Arnoldas Schwarzeneggeris įkūnijo kiborgą T-800, bet taip pat visiškai unikaliai 3D formate atgimęs 1991 metų filmas „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena“ (angl. „Terminator 2: Judgment Day“).
Kino teatruose nuo: 26.08.2017, Trukmė: 6h 00 min
Žanras: Veiksmo, filmų maratonas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Pamatyk kine: „12 įtūžusių vyrų“ (1957)
Pamatyk kine: "12 Angry Men" (1957)
Pasibaigus teismui, dvylika prisiekusiųjų susirenka specialiame kambaryje, kad priimtų nuosprendį byloje, kur jaunuolis kaltinamas nužudęs tėvą.
Kino teatruose nuo: 29.08.2017, Trukmė: 1h 36 min
Žanras: Drama
Režisierius:
Sidney Lumet
Nenurodyta
Tarp ryklių
Open Water 3: Cage Dive
Ar nekilo kada mintis pasinaudoti tokių pramogų pasiūlymu, kaip krokodilų glostymas ar nardymas su baltaisiais rykliais? Tokį kraują stingdantį išbandymą drauge su herojais patirsime naujame įtempto siužeto trileryje „Tarp ryklių“.
Kino teatruose nuo: 01.09.2017, Trukmė: 1h 20 min
Žanras: Drama, siaubo, siaubo trileris
Nenurodyta
Komandosai
Renegades
Steven‘o Quale‘o („Galutinis tikslas 5“, „Audros sūkuryje“) režisuota juosta pasakoja apie penkis JAV jūrų pėstininkus, 1995-aisiais dislokuotus Sarajeve. Misijos metu vyrukai išgirsta pritrenkiančią istoriją apie netoliese Sarajevo esantį ežerą. Antrojo pasaulinio karo metais toje vietoje buvo kaimas.
Kino teatruose nuo: 01.09.2017, Trukmė: 0h 01 min
Žanras: Veiksmo, trileris
Režisierius:
Steven Quale
Nenurodyta
Septynios seserys
Seven Sisters
Įsivaizduokite pasaulį, kuriame per paskutinius 50 metų žmonijos populiacija padidėjo net du kartus. Kas keturias dienas tame pasaulyje gimsta po du milijonus naujų gyventojų. Beprotiškas žmonių skaičiaus augimas tampa didžiausia žmonijos krize per pasaulio egzistavimo istoriją.
Kino teatruose nuo: 01.09.2017, Trukmė: 0h 01 min
Žanras: Trileris, fantastinis, fantastinis trileris
Režisierius:
Tommy Wirkola
Žiūrovams nuo 16 metų
Madam
Madame
Pedantiška aristokratė Ana (Toni Collette) ir pinigų maišas Bobas (Harvey Keitel) – turtinga amerikiečių pora, nusprendusi apsigyventi romantiškajame Paryžiuje ir suteikti savo vedybiniam gyvenimui dar daugiau spalvų.
Kino teatruose nuo: 01.09.2017, Trukmė: 0h 01 min
Žanras: Komedija, romantinė komedija, romantinis
Režisierius:
Amanda Sthers
Žiūrovams nuo 16 metų
TAS
IT
Jau kelis dešimtmečius skaitytojus šiurpinęs vienas populiariausių Styveno Kingo romanų atgyja kino ekranuose ir pasakoja apie nedidelį ir iš pažiūros niekuo neišsiskiriantį JAV miestelį Derį. Jei ne viena siaubinga aplinkybė: kartas nuo karto jame dingsta vaikas. O suaugusieji gyvena toliau, lyg nieko nebūtų nutikę.
Kino teatruose nuo: 08.09.2017, Trukmė: 2h 15 min
Žanras: Siaubo, trileris, siaubo trileris
Režisierius:
Andrés Muschietti
N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Siena: Tarp Rytų ir Vakarų
Waiting for Invasion
Filmas „Siena: tarp Rytų ir Vakarų“ pasakoja dviejų šauktinių - savanorių istorijas. Jie prisijungė prie armijos netrukus po to kai Prezidentė gražino šauktinių kariuomenę.
Kino teatruose nuo: 08.09.2017, Trukmė: 1h 03 min
Žanras: Dokumentika
Režisierius:
Neringa Medutytė
Nenurodyta
(Ne)Laukti svečiai
With open arms
Režisierius, sukūręs nepakartojamą ir aktualią komediją „(Ne)Tikros prancūziškos vestuvės“, pristato naujausią savo filmą. Nors šiame kūrinyje gvildenamos visiškai kitos temos, tačiau socialinis aštrumas ir gero humoro dozė išlieka pagrindiniu filmo ingredientu. Laisvamanis ir liberalių pažiūrų rašytojas Žanas-Etjenas (akt.
Kino teatruose nuo: 08.09.2017, Trukmė: 1h 32 min
Žanras: Komedija
Režisierius:
Philippe de Chauveron
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
David Gilmour koncertas „Live at Pompeii“
David Gilmour "Live at Pompeii"
„Pink Floyd“ balsas David Gilmour – grandioziniame koncerte Pompėjoje. Tik „Forum Cinemas“ ekranuose. „Forum Cinemas“ ir toliau lepina muzikos mėgėjus. Šįkart melomanai galės mėgautis išskirtiniu, kvapą gniaužiančiu vieno iškiliausių gitaristų ir vokalistų muzikos istorijoje, legendinio David‘o Gilmour‘o koncertu „Live at Pompeii“.
Kino teatruose nuo: 13.09.2017, Trukmė: 2h 00 min
Žanras: Koncertas, filmas-koncertas
Nenurodyta
Amerikietis žudikas
American Assassin
23-ejų metų Mičo (aktorius Dylan‘as O'Brien‘as) gyvenimas nelepino. Vos 14-os jis liko našlaitis, tragiškoje automobilių avarijoje žuvus abiems tėvams. Dabar likimas smogė vėl: teroristinės atakos metu nušaunama jo sužadėtinė. Sielvartaujantį ir keršto kupiną vaikiną priglobia CŽV. Juo besirūpinanti operatyvininkė (akt.
Kino teatruose nuo: 15.09.2017, Trukmė: 1h 45 min
Žanras: Veiksmo, trileris
Režisierius:
Michael Cuesta
Nenurodyta
Partneris
Naparnik
Jis buvo kiečiausias apylinkės policininkas, bet viena klaida pakeitė viską. Dabar jis – pats nuožmiausias kūdikis pasaulyje! Dėl visko kalta būrėja – ji prakeikia atsitiktinai ją įžeidusį storžievį majorą Chromovą, kuris kitą rytą atsibunda vienerių metų kūdikio kūne. Padėtis – nepavydėtina.
Kino teatruose nuo: 15.09.2017, Trukmė: 1h 30 min
Žanras: Komedija, fantastinė komedija
Nenurodyta
Šventasis
The Saint
Metų geriausiame lietuviškame filme „Šventasis“ pasakojama kiekvienam žiūrovui suprantama ir aktuali istorija. Šiemet geriausiu aktoriumi pripažinto Mariaus Repšio nepriekaištingai suvaidintą pagrindinį veikėją Vytą išmeta iš darbo, paguodos jis ima ieškoti svetimos moters glėbyje ir nuobodžiaujančių draugų kompanijoje.
Kino teatruose nuo: 22.09.2017, Trukmė: 1h 36 min
Žanras: Drama, lietuviškas
Režisierius:
Andrius Blaževičius
Nenurodyta
LEGO NINJAGO FILMAS (dubliuotas) 3D
LEGO Ninjago Movie
Kinuose nuo rugsėjo 22 dienos
Kino teatruose nuo: 22.09.2017, Trukmė: 0h 01 min
Žanras: Animacija, animacinė komedija, šeimos
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Black Sabbath - The End of The End
Black Sabbath - The End of The End
Daugiau informacijos netrukus...
Kino teatruose nuo: 28.09.2017, Trukmė: 2h 00 min
Žanras: Koncertas
Nenurodyta
Flatliners
Flatliners
Režisierius: Niels Arden Oplev Vaidina: Ellen Page, Diego Luna, Nina Dobrev, Kiefer Sutherland
Kino teatruose nuo: 29.09.2017, Trukmė: 0h 01 min
Žanras: Drama, siaubo, siaubo trileris
Nenurodyta
Meilė angelų mieste
Lyubov' v gorode angelov
Saulėtasis Los Andželas gali kiekvieną, net ir labiausiai neromantišką žmogų, priversti patikėti TIKRA MEILE… bent keletui dienų. „Meilė angelų mieste“ – filmas tiems, kurie tikrai tiki meile. Kodėl? Nes siužete susitinka du visiškai neromantiški jaunuoliai, netikintys pasimatymo galia ir laukiantys, kol kitas susimaus, kad galėtų pasakyti „ate“.
Kino teatruose nuo: 29.09.2017, Trukmė: 1h 30 min
Žanras: Komedija
Nenurodyta
Loganų sėkmė
Logan lucky
Puikius pramoginius filmus sukūręs režisierius Steven Soderbergh, sugrįžta į didžiuosius kino ekranus su veiksmo komedija „Loganų sėkmė“. Holivudo pramogų žinovai jau vadina filmą vienu geriausiu 2017 metų darbu. Loganų šeima verčiasi gan sunkiai, o problemos puola nesibaigiančia virtine. Džimis Loganas (akt.
Kino teatruose nuo: 29.09.2017, Trukmė: 1h 59 min
Žanras: Komedija, veiksmo
Režisierius:
Steven Soderbergh
Nenurodyta
Blade Runner 2049
Blade Runner 2049
Kino teatruose nuo: 06.10.2017, Trukmė: 0h 01 min
Žanras: Fantastinis
Režisierius:
Denis Villeneuve
Nenurodyta
Kingsman. Aukso ratas
Kingsman: The Golden Circle
Prieš tris metus kino gerbėjai susipažino su „Kingsman“ slaptąja šnipų tarnyba: patyrusiu šnipų veteranu Hariu ir jaunėliu jo mokiniu Gariu. Įminęs slaptųjų agentų darbo subtilybes vaikinas rado savo vietą šnipų tarnyboje ir suprato, kad jo misija – gelbėti pasaulį nuo piktadarių – ne tik labai atsakinga, bet ir kupina nuotykių. Kai Hario (akt.
Kino teatruose nuo: 06.10.2017, Trukmė: 0h 01 min
Žanras: Komedija, veiksmo, nuotykių
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas
Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas
Paskutinis romantikas žemėje ir nelabai vykęs stand-up komikas Benas įsitikinęs, kad jie su Atėne – ideali pora. Deja, taip atrodo tik jam... Kai romantiškos vakarienės restorane metu Atėnė palieka Beną, jis prisiekia, kad per septynias dienas susigrąžins didžiąją savo gyvenimo meilę. Tačiau mergina sugrįžti nesiruošia.
Kino teatruose nuo: 06.10.2017, Trukmė: 1h 30 min
Žanras: Komedija, romantinė komedija, romantinis
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Opera'17: Norma
Opera'17: Norma
50-ieji metai prieš Kristų. Romos imperijai priklausančios Galijos miške renkasi druidai. Vyriausias jų žynys Orovesas meldžia dievų atkeršyti nekenčiamiems romėnams.
Kino teatruose nuo: 07.10.2017, Trukmė: 3h 04 min
Žanras: Opera
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Opera'17: Užburtoji fleita
Opera'17: Die Zauberflöte
Mitinės šalies (librete užsimenama apie Egiptą) princą Taminą trys Nakties Karalienės tarnaitės išgelbsti nuo jį persekiojančios gyvatės. Dar neatsipeikėjusiam nuo išgąsčio princui tarnaitės įteikia Karalienės dukters Paminos portretą ir pasako, kad ją pagrobęs piktasis Sarastras. Taminas įsimyli gražiąją Paminą iš pirmo žvilgsnio.
Kino teatruose nuo: 14.10.2017, Trukmė: 3h 09 min
Žanras: Opera
Nenurodyta
Kalnas tarp mūsų
Mountain Between Us
Nepavykus gauti bilietų į skrydį du labai skubantys, bet vienas kito visiškai nepažįstantys žmonės sumano gudrybę – kartu išsinuomoti mažytį lėktuvėlį. Planas pavyksta – jiedu jau skrenda virš vaizdingų kalnų ir, staiga lėktuvas it akmuo sminga žemyn. Lėktuvo pilotas žūsta, tačiau abu keleiviai lieka gyvi.
Kino teatruose nuo: 20.10.2017, Trukmė: 0h 01 min
Žanras: Drama, nuotykių
Režisierius:
Hany Abu-Assad
Įvairaus amžiaus žiūrovams
Didžiapėdžio vaikis (dubliuotas)
The Son of Bigfoot (dubbed)
„Alvino ir burundukų“ kūrėjai pristato linksmą, nuotykių ir staigmenų kupiną filmą visai šeimai, atskleidžiantį vieną didžiausių žmonijos paslapčių apie paslaptingąjį Didžiapėdį, kuris iš tiesų nėra jau toks paslaptingas.
Kino teatruose nuo: 20.10.2017, Trukmė: 1h 27 min
Žanras: Animacija, animacinė nuotykių komedija, šeimos
Įvairaus amžiaus žiūrovams
Didžiapėdžio vaikis (dubliuotas) 3D
The Son of Bigfoot (dubbed) 3D
„Alvino ir burundukų“ kūrėjai pristato linksmą, nuotykių ir staigmenų kupiną filmą visai šeimai, atskleidžiantį vieną didžiausių žmonijos paslapčių apie paslaptingąjį Didžiapėdį, kuris iš tiesų nėra jau toks paslaptingas.
Kino teatruose nuo: 20.10.2017, Trukmė: 1h 27 min
Žanras: Animacija, nuotykių, animacinė komedija, šeimos
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Baletas'17: Korsaras
Baletas'17: Le Corsaire
Trakijos miesto Adrianopolio vergų turguje turtingas pirklys nusiperka nuostabaus grožio graikų merginą Medorą. Tačiau iš minios Medorą stebi aistros kupinos piratų vado, korsaro Konrado akys. Piratas nusprendžia pagrobti merginą. Jam pavyksta, tačiau tarp jo draugų yra vienas pavyduolis.
Kino teatruose nuo: 22.10.2017, Trukmė: 3h 35 min
Žanras: Baletas
Nenurodyta
Toras. Pasaulių pabaiga
Thor: Ragnarok
Nelaisvėje, Sakkar planetoje, be savo kūjo kalintis Toras (akt. Chrisas Hemsworthas) vieną dieną išgirsta, kad Asgarde vyksta labai negeri dalykai – valdžią į savo rankas perima piktadarė Hela (akt. Cate Blanchett). Asgardui gresia sunaikinimas.
Kino teatruose nuo: 03.11.2017, Trukmė: 0h 01 min
Žanras: Veiksmo, fantastinis
Režisierius:
Taika Waititi
Nenurodyta
Teisingumo lyga
Justice League
Kino teatruose nuo: 17.11.2017, Trukmė: 0h 01 min
Žanras: Fantastinis
Režisierius:
Zack Snyder
Nenurodyta
Žmogžudystė Rytų eksprese
Murder on the Orient Express
Prabangus traukinys, vienas kito nepažįstantys, labai skirtingi keliautojai ir... viena žmogžudystė. Pagal kultinį A.Kristi romaną sukurtoje mistinėje kriminalinėje dramoje „Žmogžudystė Rytų eksprese“ – patys ryškiausi aktoriai ir pats painiausias tyrimo labirintas. Gili speiguota žiema. Bėgiais dunda prabangus traukinys. Jame jauku ir šilta.
Kino teatruose nuo: 24.11.2017, Trukmė: 0h 01 min
Žanras: Drama, kriminalinė drama, mistinis , mistinė drama - trileris
Režisierius:
Kenneth Branagh
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Opera'17: Keršto angelas
Opera'17: The Exterminating Angel
Po puikaus vakaro operoje nedidelis rinktinių svečių būrelis susirenka prašmatniai vakarienei vieno iš jų namuose. Pati vakarienė pavyksta puikiai, visi nuostabiai praleidžia laiką. Keistumai prasideda, kuomet atsisveikina pirmoji pora. Nors kambario durys atidarytos, pro jas kažkodėl niekam nebepavyksta nei išeiti, nei įeiti.
Kino teatruose nuo: 26.11.2017, Trukmė: 2h 27 min
Žanras: Opera
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Baletas'17: Užsispyrėlės sutramdymas
Baletas'17: The Taming of the Shrew
Prancūzų choreografas Jean‘as-Christophe‘as Maillot naują Šekspyro komedijos baleto adaptaciją sukūrė specialiai Maskvos Didžiojo teatro šokėjams. Dvi valandos siautulingo, kvapą gniaužiančio šokio, pulsuojančios energijos ir nepamirštamos D. Šostakovičiaus muzikos pagal nemirtingą Šekspyro scenarijų.
Kino teatruose nuo: 03.12.2017, Trukmė: 2h 05 min
Žanras: Baletas
Nenurodyta
Žvaigždžių karai: paskutinis džedajus
Star Wars: The Last Jedi
Vaidina: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Benicio del Toro
Kino teatruose nuo: 15.12.2017, Trukmė: 0h 01 min
Žanras: Veiksmo, fantastinis nuotykių filmas, nuotykių, fantastinis
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Baletas'17: Spragtukas
Baletas'17: Nutcracker
Štalbaumų namuose – Kalėdos. Trijų vaikų džiaugsmui, papuošta daugybe nuostabiausių dekoracijų ir nutvieksta įvairiaspalvių lempučių, svetainėje stūkso didžiulė Kalėdų eglė. Keistasis šeimos dėdė Droselmejeris vienai savo anūkių – Klarai – padovanoja keistą medinį žaisliuką.
Kino teatruose nuo: 17.12.2017, Trukmė: 2h 15 min
Žanras: Baletas
Įvairaus amžiaus žiūrovams
Bulius Ferdinandas (dubliuotas)
Ferdinand (dubbed)
Kinuose nuo gruodžio 22 dienos.
Kino teatruose nuo: 22.12.2017, Trukmė: 0h 01 min
Žanras: Komedija, animacija, animacinė komedija, šeimos
Nenurodyta
Jumanji: Welcome to the Jungle
Jumanji: Welcome to the Jungle
Režisierius: Jake Kasdan Vaidina: Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black, Karen Gillan, Nick Jonas
Kino teatruose nuo: 22.12.2017, Trukmė: 0h 01 min
Žanras: Veiksmo, nuotykių, fantastinė nuotykių komedija
Režisierius:
Jake Kasdan
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Baletas'17: Romeo ir Džiuljeta
Baletas'17: Romeo and Juliet
Įžymieji Veronos įsimylėjėliai iš nemirtingosios Viljamo Šekspyro pjesės jau daugiau nei 400 metų kaitina viso pasaulio romantikų širdis.
Kino teatruose nuo: 21.01.2018, Trukmė: 2h 30 min
Žanras: Baletas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Opera'17: Toska
Opera'17: Tosca
Džiakomo Pučinio operos „Toska“ veiksmas vyksta pačioje XIX-ojo amžiaus pradžioje. Pagrindinį siužetą joje formuoja sena kaip pasaulis situacija: meilės trikampis. Pagrindiniai herojai – operos solistė Florija Toska, laisvamanis tapytojas Mario Cavaradossis ir baronas Vitellas Scarpia – sadistinių polinkių turintis slaptosios policijos vadas.
Kino teatruose nuo: 27.01.2018, Trukmė: 2h 53 min
Žanras: Opera
Nenurodyta
Baletas'17: Dama su kamelijomis
Baletas'17: The Lady of the Camellias
Aleksandro Diuma (sūnaus) romanas „Dama su kamelijomis“, išleistas 1848 metais, iki šiol išlieka klasikos aukso fonde kaip viena gražiausių ir tragiškiausių meilės istorijų.
Kino teatruose nuo: 04.02.2018, Trukmė: 3h 05 min
Žanras: Baletas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Opera'17: Meilės eliksyras
Opera'17: L’Elisir d’Amore
Komiška italų kompozitorius Gaetano Donicečio opera „Meilės eliksyras“ buvo baigta rašyti 1831-aisiais metais, o dar po septynerių metų – 1838-aisiais – tapo dažniausiai Italijoje rodoma opera ir tokį statusą išlaikė visą dešimtmetį. „Meilės eliksyro“ magija neblėsta iki pat šių dienų: pagal pastatymų skaičių ši opera yra dvyliktoji pasaulyje.
Kino teatruose nuo: 10.02.2018, Trukmė: 2h 39 min
Žanras: Opera
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Opera'17: Bohema
Opera'17: La Bohème
1830-ųjų Paryžiaus Lotynų kvartale jaunas poetas Rodolfas varginguose savo namuose sulaukia netikėtos viešnios – kaimynės Mimi. Nors pažintis buitinė, jaunuolių širdyse netrunka įsiliepsnoti pati aistringiausia ir romantiškiausia meilė. Kartu su draugais naujai iškepti įsimylėjėliai patraukia į populiarią vietos kavinę.
Kino teatruose nuo: 24.02.2018, Trukmė: 2h 55 min
Žanras: Opera
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Baletas'17: Paryžiaus liepsnos
Baletas'17: The Flames of Paris
Keturių veiksmų baleto muziką pagal Prancūzijos revoliucijos dainas praėjusio amžiaus ketvirtojo dešimtmečio pradžioje sukūrė kompozitorius Borisas Asafjevas; o aistringą, ugnimi pulsuojančią choreografiją – Vasilijus Vainonenas. 1932 m. lapkričio 7 d. tuometinio Leningrado Kirovo baleto teatre įvyko spektaklio premjera.
Kino teatruose nuo: 04.03.2018, Trukmė: 2h 15 min
Žanras: Baletas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Opera'17: Semiramidė
Opera'17: Semiramide
Senovės Babilono karalienė Semiramidė po gedulo laikotarpio, mirus karaliui Ninui, turi išsirinkti sau vyrą. Pagrindiniai pretendentai yra princas Asuras ir Indijos karalius Idrenas. Nors jie nekantrauja, karalienė laukia dar vieno žmogaus.
Kino teatruose nuo: 10.03.2018, Trukmė: 4h 00 min
Žanras: Opera
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Opera'17: Visos jos tokios
Opera'17: Così fan tutte
XVIII amžiaus pabaiga. Du jauni neapoliečiai, kariūnai Ferandas ir Giuljelmas džiaugiasi, kad draugauja su tokiomis nuostabiomis merginomis – seserimis Dorabela ir Fiordilidži.
Kino teatruose nuo: 31.03.2018, Trukmė: 3h 31 min
Žanras: Opera
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Baletas'17: Žizel
Baletas'17: Giselle
A. Adamo baletas „Žizel“ yra vienas gražiausių romantinių baletų istorijoje. Pirmą kartą parodytas 1841 m. Paryžiuje, baletas iki šiol išlieka vienas populiariausių bet kurio teatro repertuare. Nelaimingos meilės, išdavystės, kilnumo ir pasiaukojimo temos jaudina kūrėjus iki mūsų dienų, o pagrindinis Žizel vaidmuo yra kiekvienos balerinos svajonė.
Kino teatruose nuo: 08.04.2018, Trukmė: 2h 20 min
Žanras: Baletas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Opera'17: Luiza Miler
Opera'17: Luisa Miller
XVIII amžiaus pradžia Tirolyje, Austrijos vakaruose. Kareivio duktė Luiza įsimylėjusi jaunuolį, kurį ji pažįsta kaip Karlą, tačiau kuris iš tiesų yra Rodolfas, vietinio didiko Valterio sūnus.
Kino teatruose nuo: 14.04.2018, Trukmė: 3h 38 min
Žanras: Opera
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Opera'17: Pelenė
Opera'17: Cendrillon
Šarlio Pero pasakos motyvais sukurta opera pasakoja vieną geriausiai pažįstamų pasakų siužetų istorijoje – apie nelaimingą mergaitę Pelenę, po motinos mirties tėvui vedus antrąkart, gyvenančią piktos pamotės ir dviejų išpaikintų įseserių priespaudoje.
Kino teatruose nuo: 28.04.2018, Trukmė: 2h 47 min
Žanras: Opera
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Baletas'17: Kopelija
Baletas'17: Coppélia
Komiškas dviejų veiksmų baletas „Kopelija“ (verčiant iš graikų kalbos – „mergina“) pagal Leo Delibes muziką pirmą kartą buvo pastatytas dar XIX amžiuje. Jo premjera įvyko 1870 m. gegužės 25 dieną Imperatoriškajame Operos teatre (tuometinis pagrindinis Paryžiaus baleto teatras).
Kino teatruose nuo: 10.06.2018, Trukmė: 2h 45 min
Žanras: Baletas