Nenurodyta
Moteris lange
The Woman in the Window (2020)
Žanras: Drama, mistinis , kriminalinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Režisierius: Joe Wright
Kino teatruose nuo: 15.05.2020
Trukmė: 0h 01 min
Cenzas: Nenurodyta
Kino teatruose nuo 15.05.2020

Vaikų psichologė Ana Foks (akt. Amy Adams) tebegyvena tame pačiame Niujorko bute, kuriame kažkada gyveno su savo šeima – vyru ir dukra. Nuo agorafobijos (atvirų erdvių baimės) kenčianti moteris praktiškai neišeina iš namų, o dienas (ir naktis) leidžia internetu bendraudama su nepažįstamais žmonėmis, žiūrėdama senus filmus, stebėdama nuobodžius kaimynus ir išgėrinėdama kur kas daugiau nei drįstų pripažinti tiek kitiems, tiek pačiai sau.

Vieną dieną Anos monotoniją pagyvina nauji kaimynai. Staiga atsiradus naujam dėmesio vertam susidomėjimo objektui, moteris kiekvieną dieną godžiai stebi Raselų šeimos ritualus. Ana mato laimingą šeimą: žmoną (akt. Julianne Moore), vyrą (akt. Gary Oldman) ir jų paauglį sūnų (akt. Fred Hechinger). Mato, kaip jie rytais išeina, o vakare grįžta. Kaip susėda prie vakarienės stalo ar įsitaiso prie televizoriaus. Kaip rytais stumdosi prie vonios, o vakarais užgesina šviesas ir suminga iki kito ryto.

Ana mėgaujasi šia nauja gyvenimo permaina, tačiau netrukus jos džiaugsmą aptemdo sukrečiantis įvykis: Ana tampa staigaus smurto protrūkio Raselų šeimoje liudininke. Atsipeikėjusi po pirmojo šoko, moteris ima svarstyti, ką gi ji iš tiesų matė. Ar tai tikrai galėjo įvykti? O gal jos pavargę ir alkoholio aptemdytos smegenys jai tiesiog iškrėtė pokštą? Vienaip ar kitaip, Ana netrukus suvokia, kad jos gyvenimas pasikeitė negrįžtamai...

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Joe Wright („Tamsiausia valanda“, „Hana“, „Ana Karenina“, „Solistas“, „Atpirkimas“, „Puikybė ir prietarai“).

Vaidina: Amy Adams, Julianne Moore, Gary Oldman, Anthony Mackie, Fred Hechinger, Brian Tyree Henry, Wyatt Russell.