Žiūrovams nuo 16 metų
ZIP FM premjera: Mažulė Džeksi
ZIP FM premiere: Jexi (2019)
Žanras: Komedija
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 09.10.2019
Trukmė: 1h 20 min
Cenzas: Žiūrovams nuo 16 metų

Filas (aktorius Adam‘as DeVine‘as) yra visiškai priklausomas nuo savo išmaniojo telefono. Kadangi iš kažko gyventi reikia, Filas dirba populiariame interneto tinklalapyje – sudarinėja įvairiausius smagius „Top-10“ sąrašus. Bet iš tikrųjų didžiąją jo laiko dalį užima nuolatinis socialinių tinklų stebėjimas, komentavimas ir juokingų filmukų per „YouTube“ žiūrėjimas. Dažnai būna, kad Filas ir užmiega su telefonu rankose. Savaime suprantama, kad tikram gyvenimui, draugams ar, juo labiau, merginai, Filas laiko visiškai neturi.

Tačiau viskas ima keistis, kuomet Filas priverstas įsigyti naują išmanųjį. Jame vaikinas atranda instaliuotą virtualią asistentę Džeksi (aktorės Rose Byrne balsas) – naujos kartos dirbtinį intelektą. Jos vadovaujamas Filas pamažu iškiša nosį iš namų, užmezga ryšį su pora bendradarbių ir netgi pakviečia jam patikusią merginą Keitę (aktorė ir dainininkė Alexandra Shipp) į pasimatymą. Pamažu Filas su telefonu rankose praleidžia vis mažiau laiko. O Džeksi tai nepatinka. Labai nepatinka.

Nurauta ZIP FM premjera apie kiekvieno iš mūsų gyvenime esančias technologijas „Mažulė Džeksi“ Lietuvoje pradedama rodyti nuo spalio 9 dienos.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisierius: Scott Moore

Scenaristas: Scott Moore

Vaidina: Rose Byrne, Adam Devine, Alexandra Shipp